شرکت یاسکاوا

نمایندگی آتونیکس

شرکت یاسکاوا

یاسکاوا شرکت تجهیزات الکتریکی ژاپنی است، که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات رباتیک، ربات های صنعتی، مکا ترونیک، موتورهای خود مهار ،سوئیچ ها، درایوهای فرکانس متغیر، همچنین ارائه خدمات مهندسی سیستم ها و فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

شرکت یاسکاوا توسط کئیشیرو یاسکاوا تاسیس شد و در حال حاضر دارای عملیات در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، برزیل، اسرائیل، سوئد، ایتالیا، آلمان ،اسپانیا، هلند، فرانسه، چین ،کره جنوبی، هند، اندونزی، بریتانیا، آفریقای جنوبی است.

دفتر مرکزی این شرکت در کیتاکیوشو فوکوئوکا ژاپن قرار دارد و سهام آن در بازارهای بورس فوکوکا و بورس توکیو معامله می‌شود.

شرکت یاسکاوا
#شرکت امرون #شرکت آتونیکس

تاریخچه شرکت یاسکاوا

شرکت یاسکاوا با یک قرن تجربه در حال حاضر بخشی از بازار جهانی است. از زمان تاسیس در سال ۱۹۱۵ تا به این لحظه شرکت یاسکاوا به عنوان یک تولید کننده برتر،محصولاتی را ارائه می‌دهد. پیشینه ی ۹۰ ساله یاسکاوا، در تولید لوازم و قطعات صنعتی ،با شروع کار این شرکت در تولید موتورهای القایی سه فاز اولیه و کنتاکتور های مغناطیسی ولتاژ کم تا به امروز جدیدترین درایور اینورتور صنعتی u۱۰۰۰ را تولید کرده است .

با همه تغییراتی که در شرکت یاسکاوا صورت گرفت ، تنها تعهد به کیفیت این شرکت از لحظه آغازین تا به امروز هیچ گونه تغییری نداشته است و این سیاست کاری باعث کیفیت بهبود مستمر و رضایت مشتری را در خط مقدم تولید خودحفظ کرده است.

اهدافی که در شرکت یاسکاوا محقق شد

1-شرکت یاسکاوا مستقر در اروپا و آلمان راه حل های مکاترونیک و رباتیک را برای شرکت‌هایی در سراسر اروپا ،خاورمیانه و آفریقا ارائه دادند.

2-شرکت یاسکاوا همیشه محصولات با کیفیت بالا و خدمات منحصر به فرد ارائه داده است.

3-اینورترهای یاسکاوا از بالاترین سطح اطمینان برخوردارند به گونه‌ای که به صورت استثنایی دارای کمترین خطا و محدوده خرابی است. این محصولات به مدرنیزه شدن صنایع نظیر: معدن، فولاد، سیمان، کاغذ ، ماشین ابزار نیمه هادی، صنایع شیمیایی و بسته بندی هاکمک شایانی نمود.

4-به طور کلی یاسکاوا شرکتی است که به دنبال اشتیاق خود با چشم انداز به آینده ی هوشمندانه و روشن با فناوری‌های پیشرفته باعث صرفه جویی در وقت و انرژی ما می‌شود.

هدف کلی شرکت یاسکاوا بهبود ماهیت مشاغل آن و افزایش کارایی و بهره وری در صنعت و در نتیجه زندگی روزمره ما است تا به واسطه آن به تکامل جامعه کمک کند.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت یاسکاوا

1-تاسیس در سال ۱۹۱۵

2-داشتن واحدهای نصب و اجرا

۱۳۶۰۰-3 کارمند در دنیا

۲۳۰۰۰۰-4 ربات صنعتی

4-تولید سالیانه ۸۰۰۰۰۰ سرو موتور

5-تولید بیش از ۱۶ میلیون اینورتر

6-تولید ۱/۸ میلیون اینورتر سالیانه در دنیا

7-تولید سالیانه ۲۰۰۰۰ ربات در سال

کیفیت در طراحی و تولید

حساسیت و دقت بالا در تولید محصولات یاسکاوا با کیفیت و قابلیت اطمینان همان چیزی است که طراحی محصولات را در بر می گیرد. و هیچ سازنده مانند شرکت یاسکاوا با محصولات خود را از طریق آزمایشات گوناگون در یک پروسه تست مصنوعی قرار نمی‌دهند.

شرکت یاسکاوا
نمونه محصولات با کیفیت شرکت یاسکاوا
#نمایدنگی آتونیکس

مراحل کسب و کار یاسکاوا

۱-تحقیق و توسعه

۲-تولید وکنترل کیفیت

۳-فروش و بازار یابی

۴- متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات

۵- خدمات فنی

۶-تعمیر درایو یاسکاوا و محصولات مرتبط

نوآوری های یاسکاوا در حوزه اینورتر

۱۹۷۴: اولین تولید کننده اینورتر با ترانزیستور

۱۹۷۲: اولین درایو کنترل برداری

۱۹۸۵: اولین درایو کنترل دیجیتال

۱۹۸۸: اولین اینورتر با استفاده از TGBT با نویز پایین

۱۹۵۵: اولین درایو کنترل برداری همه منظوره

۲۰۰۰: با ساختار سه سطحی کلاس ۴۰۰ولت

۲۰۰۶: اولین اینورتر ماتریکس جهت تولید انبوه

تولیدات شرکت یاسکاوا در مبحث صنایع به دسته های زیر تقسیم می شود:

1-ساخت دستگاه مواد افزودنی، اتوماسیون ساختمان، آب و پمپاژ، بسته بندی، خوردنی ها و آشامیدنی ها ،دست زدن به مواد، نیمه هادی، نفت، گاز و نفت، لاستیک و پلاستیک، آسانسور و پله برقی، معدن و …
2-درایوها و سیستم‌های سروو در طیف گسترده ای از کارهای اتوماسیون در صنایع مختلف کاربرد دارند. معمولاً هدف کنترل سرعت ،گشتاور ،موقعیت یا برخی متغیرهای فرآیندی دیگر است. باهر نسل جدید از طراحی یاسکاوا محصولات بیشتر و ویژگی ها ،انعطاف پذیری بیشتر و سازگاری بیشتر با برنامه‌های بهتر داده می‌شود.

مقالات مرتبط

امرون یک شرکت الکترونیک ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات الکتریکی خودرو، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات خودکارسازی و تجهیزات پزشکی و ابزارهای مراقبت سلامت فعالیت می نماید

یاسکاوا شرکت تجهیزات الکتریکی ژاپنی است، که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات رباتیک، ربات های صنعتی، مکا ترونیک، موتورهای خود مهار ،سوئیچ ها، درایوهای فرکانس متغیر، همچنین ارائه خدمات مهندسی سیستم ها و فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *