نمایندگی رله امرن

نمایندگی رله امرن

اگر بخواهیم به طور کلی مفهوم رله را بیان کنیم، می­توانیم آن ها را کلیدهای الکتریکی بدون توقف بنامیم. در حقیقت رله­ ها در مسیر مدار الکتریکی خود، دارای دو نوار فلزی هستند که با دریافت فرمان باز یا بسته شدن این تیغه ها، جریان قطع و وصل می­شود.برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص رله­ ها، می­توانید با بازرگانی بهفر نمایندگی رله امرن همراه باشید.

نمایندگی رله امرن

اما روش کنترل این رله ­ها نیز از روش­های مختلفی صورت می­گیرد که می­تواند حرارتی، مغناطیسی یا مکانیکی باشد. می­توان این رله­ ها را به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود. رله­ هایی که الکترومکانیکی بوده و یا رله ­های الکترونیکی که در صنعت بسیار کاربرد دارند.

رله­ های Omron

شما می­توانید رله­ های امرن OMRON را مطابق با صنعت خود در توان­های متفاوتی از یکصد میکرو آمپر تا پانزده آمپر تهیه نمایید. این نوع از رله دارای یک یا چهار کنتاکت می­باشند و در مقایسه با محصولات مشابه دارای کیفیت و طول عمری ممتاز بوده و یکی از پرفروش­ترین رله­ ها در نمایندگی رله امرن به شمار می­آیند. یکی از تامین­کنندگان معتبر و شناخته شده در این حوزه بازرگانی بهفر نمایندگی امرن است که با ارائه کالای اورجینال با قیمت­هایی مناسب، توانسته است به نامی آشنا در میان صنعت گران تبدیل شود.

در این جا به بررسی رله­ های امرن می­پردازیم:

رله­ های سری MK

این سری از رله ­های امرن، حجم کمی داشته و به خوبی می­توانند در مقابل جریان­های بالا، مقاومت نمایند. جنس پل­های رله سری MK را از نقره ساخته تا بتواند دارای دوام و طول عمر زیادی باشد. از این رله امرن، در شرایطی استفاده می­شود که نیاز باشد تا جریان ۱۰آمپر را تحمل نماید. این رله سری MK Omron دارای دکمه Reset بوده و لامپ LED و نشانگر مکانیکی در آن تعبیه شده است.

این رله ­های کارآمد را از نمایندگی رله امرن در مدل­های دو سه پل می­توانید تهیه کنید. از دیگر مشخصات رله سری MK امرن این است که در دو طرح هشت پایه و یازده پایه طراحی شده است و دارای دکمه تست لحظه ای می­باشد. این رله در دو نوع MK-I و MK-S عرضه می­شود. نمایندگی رله امرن

#رله امرون     #فروش رله امرون

 رله های سری MY

یکی از پرکاربردترین رله­ های امرن، رله سری MY Omron است که دارای فناوری روز دنیا بوده و دارای درجه اطمینان بسیار زیادی است. این نوع از رله قابلیت آن را دارد که در مدل­های مختلف، از جریان­های بین پنج تا ده آمپر پشتیبانی نماید.

در این سری از رله امرن، دکمه Reset ، چراغ LED و نشانگر مکانیکی تعبیه شده است. رله سری MY امرن، به صورت دو و چهار پل طراحی شده و به صورت سری­های هشت و چهارده پایه عرضه شده­اند. لازم به ذکر است که این نوع از رله امرن، دارای تست لحظه­ای بوده و قابلیت قفل شدن داشته و می­توانید دو مدل سوکت را در آن مشاهده نمایید. این دو سوکت، در طرح ترمینال پیچی و گیره­ای می باشند که نصب را آسان می­نمایند.

این رله یکی از سری­های موفق کمپانی امرن به شمار می­آید و می­توانید آن را از نمایندگی رله امرن، تهیه نمایید. یکی از مزیت­های رله MY امرن نوع پوشش شفاف آن است که باعث می­شود نحوه کارکرد رله را به آسانی مشاهده نمایید. این رله کارآمد با طول عمر بسیار  بالایی که دارد، امروزه در موقعیت­های دشوار در صنایع به خوبی به کار گرفته می­شود. نمایندگی رله امرن

#فروش رله امرن     #نمایندگی رله امرن

رله های سری G2RL

از دیگر سری رله های امرن، رله سری G2RL می­باشد که دارای ظرفیت­های بالایی بوده و در مدل­های تک و دو پل عرضه شده است. این نوع از رله امرن، توسط نمایندگی رله امرن، در جریان­های هشت و شانزده آمپر ارائه شده­اند.

رله سری G2RL Omron دارای اندازه­ای کوچک است که ارتفاع کمی داشته و این موضوع باعث می­شود که به آسانی در مدارهای فشرده به کار گرفته شود. از دیگر ویژگی­های این رله می­توان به کارگیری توان پایین بوبین این رله امرن اشاره نمود. رله G2RL امرن در کنتاکت M10 کنتاکت در موقعیت AC و کنتاکت M20 در شرایط DC بهینه عمل می­نماید. ابعاد کوچک و ارتفاع کم این رله باعث می­شود در صنایعی مانند خودروسازی، اینورترها و لوازم خانگی به خوبی به کارگرفته شده و مناسب باشند.

رله های سری G2RS

رله G2RS Omron نیز از دیگر رله­ های امرن می­باشند که دارای جریان بین پنج تا ده آمپر در نمونه­ های متفاوتی از رله می­باشند. این رله دارای چراغ LED می­باشدکه در سیستم­های DC سبز رنگ و در AC قرمز رنگ می­باشد. همچنین در دو مدل تک و دو کنتاکت در نمایندگی رله امرن ارائه می­شود. از سویی دیگر، رله G2RS امرن این قابلیت را دارد که لیبل­گذاری شود.

این رله با میزان دقت بالا و کیفیت ممتازی که دارد یکی از رله­ های پرکاربرد در فضاهایی است که نیاز به رله ­های باریک می­باشد. نصب این رله امرن، آسان بوده و کارآیی آن مناسب می­باشد. می­توان گفت که عمر مناسب رله G2RS در شرایط AC دارای ده میلیون کنتاکت بوده و در شرایط DC برابر با بیست میلیون کنتاکت می­باشد.

همچنین لازم به ذکر است که این نوع از رله امرن Omron از دو سوکت بهره می­برد که به صورت ترمینال­های پیچی و گیره­ای می­باشد که نصب آن­ها را آسان خواهد کرد. برای خرید انواع رله امرن می­توانید به بازرگانی بهفر نمایندگی امرن مراجعه نمایید. نمایندگی رله امرن

#محصولات امرون

رله PLC سری G2RV

در این جا نوع دیگری از رله را اشاره خواهیم کرد که با وجود ابعاد و حجم کوچک و مناسبی که دارد، دارای دوام و طول عمر مناسبی بوده و پین­های مکانیکی به کارگرفته شده در آن بسیار قدرتمند می­باشد به طوری که می­توان انتظار ضریب اطمینان زیادی را از آن داشت.

رله PLC G2RV امرن یکی دیگر از انواع رله امرن است که دارای ویژگی­های بسیار مفید و کاربردی در صنعت می­باشد. این نوع از رله امرن Omron از چراغ LED برخوردار بوده و نشانگر مکانیکی دارد. باکس شفاف این رله یکی از مزیت­های آن به شمار می­آید. زیرا باعث می­شود بتوان کارکرد داخلی این نوع از رله را به خوبی مشاهده نمود.

برای تهیه این رله از نمایندگی رله امرن، لازم است که اطلاعاتی کامل­تر در خصوص انواع رله داشته تا بتوانید متناسب با تقاضای سیستم آن را تهیه نمایید. رله PLC G2RV Omron دارای جریان شش آمپری بوده و در شش مدل متفاوت با ولتاژهای ورودی مختلفی ارائه می­شود که بین ۱۲VDC الی  ۲۳۰VAC ولت می­باشد و می­تواند به درستی مطابق با تمامی تقاضاها عمل نماید.

ساختارکوچک و ویژه این نوع از رله، نصب آن را در تابلوهایی با حجم کم آسان کرده و هزینه­ های کمی را به سیستم اعمال نمود. این رله مطابق با استانداردهای CE و VDE طراحی شده است. نمایندگی رله امرن

#نمایندگی امرون     #منبع تغذیه امرن

 

ماژول‌های رله MOS FET

ماژول‌های رله MOS FET محصولاتی هستند که یک رله MOS FET را با قطعات و مدارهای جانبی در یک بسته فشرده ترکیب می‌کنند تا به عملکردی دست یابند که با یک رله MOS FET نمی‌توان به آن پرداخت.
با حفظ مزایای رله های نیمه هادی که اندازه کوچک و قابلیت اطمینان بالا است، مشخصات یک گام به رله های تماس نزدیک تر می شوند. ایده آل برای جایگزینی رله های نی، رله های مکانیکی و سایر رله های تماسی. از طریق مدولارسازی، ما امکانات رله های نیمه هادی را بیشتر گسترش خواهیم داد.

کاری که فقط ماژول های رله MOS FET می توانند انجام دهند

ماژول‌های رله MOS FET OMRON شامل نوع تماس SPDT است که می‌تواند به طور همزمان کنتاکت‌های NO و NC را کنترل کند و نوع جریان نشتی بسیار کوچک که جریان نشتی ≤ ۱ pA را با ساختار مدار T شکل به دست می‌آورد. این دو نوع ماژول رله MOS FET به ویژه برای تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات بازرسی نیمه هادی مناسب هستند.

نحوه کارکرد رله امرن

لازم به ذکر است که کمپانی OMRON انواع مختلفی از رله را تولید کرده و ارائه می­نماید. شما می­توانید از بازرگانی بهفر نمایندگی رله امرن، انواع رله­ های ورودی، خروجی یا رله­ های اتصال­دهنده و برق را تهیه نمایید.

برای تهیه انواع رله­ های امرن، کافیست با بخش فروش این مجموعه تماس گرفته و سفارش خود را اعلام نمایید. بازرگانی بهفر، با بیش از سال­ها تجربه، یکی از تامین کنندگان معتبر و شناخته شده­ای است که محصولات اورجینال را با قیمتی مناسب به مشتریان خود ارائه می­نماید و این امر باعث شده است که بتواند اطمینان صنایع مختلف را کسب نماید.

امروزه این رله ها در لوازم خانگی از قبیل ماشین­های لباسشویی و ظرفشویی و یخچال به کار گرفته می­شود. همچنین در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی یا صنایع بسته بندی، انواع رله امرن به کارگرفته شده است و این نشان از کیفیت و دوام این محصول دارد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *