محصولات امرون

محصولات امرون

محصولات امرون

شرکت امرون در سال ۱۹۳۳ فعالیت خود را در شهر کیوتو ژاپن آغاز کرد. این شرکت تاکنون موفق به تولید بیش از ۲۰۰ هزار قطعه شده است که به عنوان محصولات امرون شناخته میشوند و همین عامل سبب شده یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی محسوب شود.

کیفیت و نوآوری محصولات امرون، اهمیت بالایی برای مدیران و کارکنان این شرکت دارد. سالانه ۷% از درآمد ناخالصی که این شرکت به دست می‌آورد، به تحقیق و توسعه اختصاص پیدا می‌کند.


هم اکنون در بیش از ۸۱ کشور، نمایندگی‌های امرون مشغول به فعالیت می‌باشند.

بازرگانی بهفر، نمایندگی محصولات امرون را در اختیار دارد و به عرضه محصولات گوناگون امرون از جمله: پی ال سی امرون، مینی پی ال سی امرون، سرو سیستم‌های امرون، چشم الکترونیک امرون، انکودر امرون، کالرمارک امرون، سنسور فیبر نوری امرون، سنسور القایی امرون، رله امرون، تایمر امرون و … می‌پردازد.

انواع محصولات امرون:

پی ال سی امرون

محصولات امرون


پی ال سی‌ها با نام کنترل‌گر منطقی برنامه پذیر شناخته می‌شوند. پی ال سی‌ها از خانواده کامپیوتر ها به شمار می‌روند و از آن‌ها در صنعت استفاده زیادی می‌شود. کنترل خطوط مونتاژ، کنترل دستگاه رباتیک و یا کنترل فرایندهای تولید نمونه‌ای از کاربردهای پی ال سی‌ها می‌باشند.
به کارگیری پی ال سی‌ها، حذف سیم کشی‌های مرسوم در مدارهای کنترلی رله‌ای را به همراه داشته است است.

ــ پی ال سی CJ2H امرون:


این نوع از پی ال سی امرون در صنایع بسته بندی به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. پی ال سی CJ2H به وسیله پورت استاندارد USB در دسترس قرار می‌گیرد.
برخورداری از طیف زیادی از ظرفیت برنامه از ۵K تا ۶۰K استپ از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشد.

ــ پی ال سی CP1H امرون:


این نوع پی ال سی، دارای چهار شمارنده پر سرعت و چهار خروجی پالس می‌باشد. با استفاده از کارت‌های توسعه CP1H، میتوان به گسترش این نوع از محصولات امرون پرداخت به این معنی که قابلیت پشتیبانی از همه واحدهای ارتباطی سری CJ1 را دارد.
پورت USB موجود در پی ال سی CP1H به برنامه نویسی، پیکربندی و سهولت ارتباط کمک می‌کند.

ــ پی ال سی CP1L امرون:


این نوع از محصولات امرون از درگاه Ethernet برخوردار می‌باشند که سبب ارتباط آسان برای همه سیستم‌های کنترل می‌شود.
پی ال سی CP1L دارای پورت USB می‌باشد. معماری CP1L بسیار شبیه به PLC های CJ1، CP1H و CS1 امرون می‌باشد.

ــ پی ال سی CS1D امرون:


این نوع پی ال سی از تکنولوژی dual-redundancy برخوردار می‌باشد که باعث می‌شود عملیات بدون هیچ وقفه‌ای انجام گیرند. این نوع از محصولات امرون، قابلیت پشتیبانی از منبع تغذیه و ارتباطات را دارند.
این نوع از پی ال سی نیازی به برنامه نویسی خاص یا ابزارهای نرم افزاری ویژه ندارد.

ــ پی ال سی CP1E امرون:


پردازنده‌های این نوع از پی ال سی امرون قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی USB را دارند.
با به کار گیری کارت‌های توسعه CP1W میتوان امکانات دیگری به این نوع از محصولات امرون اضافه کرد. این نوع از پی ال سی در دو مدل ارائه شده است.

ــ پی ال سی CJ2M امرون:


این نوع پی ال سی با استفاده از پورت استاندارد USB مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در صنایع بسته بندی و یا برای رفع نیازهای عمومی اتوماسیون، میتوان از این نوع محصولات امرون استفاده کرد.

مینی پی ال سی امرون

محصولات امرون


مینی پی ال سی کوچکترین زیر مجموعه پی ال سی ها هستند. سایز کوچکی که پی ال سی‌ها دارند، نه تنها کیفیت آن‌ها را پایین نیاورده است؛ بلکه بر کیفیت آن‌ها افزوده است.

تشکیلات سخت افزار پی ال سی‌ها با مینی پی ال سی‌ها تفاوت دارد و همین عامل تنها تفاوت میان این دو محصول می‌باشد. کارت‌های افزایشی، ماژول‌های تغذیه، ماژول اصلی و قطعات جانبی اجزای مینی پی ال سی‌ها را تشکیل می‌دهند.

ــ مینی پی ال سی ZEN-8E امرون:


این نوع از مینی پی ال سی، دارای چهار ورودی و خروجی استاندارد می‌باشد. در رابطه با اندازه مینی پی ال سی ZEN-8E باید گفت که دارای ابعاد H 90 × W 35 × D 56 میلی متر است. این نوع از محصولات امرون مناسب برای نصب بر روی ریل‌های DIN می‌باشند.

ــ مینی پی ال سی ZEN-10C امرون:


مینی پی ال سی ZEN-10C، شامل ۴ مدل پر کاربرد می‌باشد. از ویژگی‌های این نوع از مینی پی ال سی میتوان به برخورداری از بستر ارتباطی RS-485 اشاره کرد.
همچنین باید گفت در این نوع از محصولات امرون میتوان تا ۳۴ واحد کانال‌های ورودی و خروجی را افزایش داد.

ــ مینی پی ال سی ZEN-20C امرون:


این نوع از رله پی ال سی از ۱۲ ورودی و ۸ خروجی رله یا ترانزیستور تشکیل شده است. در این نوع از محصولات امرون میتوان تا ۴۴ عدد به ورودی و خروجی آن اضافه کرد.
سرعت بالای ۱۵۰ هرتز از دیگر ویژگی‌های مینی پی ال سی ZEN-20C می‌باشد.

سرو سیستم‌های امرون


هنگامی که قصد کنترل میزان جابجایی صورت گرفته، سرعت شتاب و گشتاور تجهیزات مکانیکی حرکتی را داشته باشیم، میتوان از سرو سیستم‌های امرون ستفاده کرد.
این نوع از محصولات امرون باعث صرفه‌جویی در زمان و فضا می‌شوند و در کاهش سیم کشی موثر هستند.

سرو درایو امرون

محصولات امرون

ــ سرو درایو Sigma-5 امرون:


سرو درایو Sigma-5 امرون از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌تواند بدون هیچ گونه مشکلی، عملکرد مناسبی ارائه دهد.


این نوع از محصولات امرون، قابلیت پشتیبانی از موتورهای سرو موتور درایو، موتورهای سرو موتور خطی و محورهای خطی را دارند. پاسخ فرکانسی ۱.۶ کیلو هرتز از دیگر ویژگی‌های سرو درایو Sigma-5 می‌باشد.

ــ سرو درایو Accurax G5 امرون:


این نوع از سرو درایو برای ساخت ماشین‌های کوچکتر و دقیق‌تر موثر می‌باشد. هنگامی که این نوع از محصولات امرون به کار گرفته شوند، میتوان شاهد کاهش وزن ۲۵ درصدی و کاهش ۵۰ درصدی فضای کابینت بود.


پاسخ فرکانس ۲ کیلو هرتز و برخورداری از تکنولوژی سرکوب ارتعاش پیشرفته از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشند.

ــ سرو درایو ۱S امرون:


این نوع از سرو درایو دارای فشار سریع و مطمئن می‌باشد. رله تعبیه شده در این نوع سرو درایو به کنترل مستقیم ترمز موتور کمک می‌کند. این نوع از محصولات امرون از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار می‌باشند و می‌توانند بدون هیچ گونه نقصی، عملکرد بالایی از خود نشان دهند.

سرو موتور امرون

محصولات امرون

ــ سرو موتور Sigma-5 امرون:


سرو موتور Sigma-5 در اندازه‌های ۱۵ تا کیلو وات با سرعت ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ rpm عرضه شده است. این نوع از محصولات امرون در طول ۳ ثانیه می‌توانند به حداکثر گشتاور ۳۵۰% اسمی برسند.


برخورداری از درجه حفاظت IP67 و طراحی فشرده از دیگر ویژگی‌های این نوع از سرو موتور می‌باشند.

ــ سرو موتور Accurax G5 امرون:


این نوع از سرو موتور دارای درجه حفاظت IP67 می‌باشد. اندازه‌های ۱۵ تا ۵۰ کیلو وات از این نوع سرو موتور عرضه شده است. این نوع از محصولات امرون به هیچ گونه تنظیمات موتوری احتیاج ندارند و به راحتی نصب می‌شوند. برخورداری از انکودری با ابعاد ۱۵% کوچکتر از دیگر ویژگی‌های این نوع از سرو موتور می‌باشد.

ــ سرو موتور ۱S امرون:


این نوع از سرو موتور امرون از اندازه کوچک یا کامپکت برخوردار است و از انکودر ۲۳ بیتی استفاده میکند.
از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به سازگاری آن با EMC اشاره کرد. سرو موتور ۱S دارای کابل‌های از پیش کارگذاری شده می‌باشد.

چشم الکترونیک امرون

محصولات امرون


چشم الکترونیک قابلیت عکس العمل در برابر تغییرات مرئی و یا نامرئی را دارد. به کمک چشم الکترونیک امرون میتوان به کنترل حرکت و جابجایی‌های صورت گرفته در اشیاء و افراد پرداخت.


این نوع از محصولات امرون هنگامی که جسم یا فردی از روبه‌روی آن گذر می‌کند با کاهش نور تابیده شده به دستگاه روبه رو می‌شوند و از خود واکنش نشان می‌دهند.

ــ فتو الکتریک E3Z امرون:


در طراحی این نوع از فتوالکتریک مانند نمونه‌های قبلی از پلاستیک سخت استفاده شده است. مدل‌های گوناگونی از فتوالکتریک E3Z عرضه شده است که دارای ضریب درجه حفاظت IP67 و IP69K هستند. نصب این نوع از سنسور به آسانی صورت می‌گیرد و میتوان از آن‌ها در ولتاژهای ۱۰ تا ۲۴ ولت DC استفاده نمود.

ــ فتو الکتریک EE-SX97 امرون:


این نوع از فتوالکتریک از مجموعه سنسورهای میکرو نوری محسوب می‌شود. پوشش این نوع از محصولات امرون پلاستیک سخت می‌باشد و چنگالی شکل هستند.


فتوالکتریک EE-SX97 از ظرفیت سوئیچینگ مستقیم ۵۰ میلی آمپر برخوردار می‌باشد و فرکانس پاسخ‌دهی آن ۱ کیلو هرتز می‌باشد.

برخورداری از درجه حفاظت IP50 و امکان به کارگیری در فضاهای محدود از دیگر ویژگی‌های این نوع فتوالکتریک می‌باشند.

ــ فتو الکتریک E3ZM امرون:


در ساخت این نوع از فتو الکتریک از فولاد ضد زنگ که در برابر مواد شوینده مقاومت دارد، استفاده شده است.


درجه حفاظت IP67 و IP69K از دیگر ویژگی‌های فتوالکتریک E3ZM می‌باشند که سبب مقاومت آن در مقابل گرد و خاک و یا آب می‌شوند. طول عمر بالا از دیگر ویژگی‌های این سنسور می‌باشد.

ــ فتو الکتریک EE-SX47/67 امرون:


این نوع از فتوالکتریک از فرکانس پاسخ‌دهی ۱ کیلو هرتز برخوردار می‌باشد و ۸ شکل گوناگون از آن ارائه شده است.


در این نوع از فتوالکتریک، قابلیت تعویض عملکرد بین حالت تاریک ـ روشن و نور ـ روشن وجود دارد.

ــ فتو الکتریک EE-SX95 امرون:


هنگامی که با فضا محدود روبه رو هستیم، فتوالکتریک EE-SX95 می‌تواند بهترین انتخاب باشد. این نوع از محصولات امرون دارای نشانگر LED پر نور و درجه حفاظت IP50 می‌باشند. همچنین امکان نصب فتوالکتریک EE-SX95 با پیچ‌های M2 و M3 وجود دارد.

انکودر امرون

محصولات امرون


انکودر با نام پالسر شناخته می‌شود زیرا برای گرفتن خروجی به صورت پالس مورد استفاده قرار می‌گیرد. انکودرها در اندازه گیری میزان جابجایی صورت گرفته از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر موثر هستند.


اگر بخواهیم انکودر را به صورت کلی تقسیم بندی نماییم میتوان آن را در دو گروه انکودر خطی (Line encoder) و چرخشی (Rotary encoder) قرار داد. در ادامه شما را با مهم‌ترین انکودرهای امرون آشنا خواهیم ساخت.

ــ انکودر E6A2-C امرون:


این نوع انکودر امرون انکودر افزایشی محسوب می‌شود. انکودر E6A2-C می‌تواند در هر دور از رزولوشن رنج ۱۰ تا ۵۰۰ پالس استفاده کند. بدنه این نوع از محصولات امرون ۲۰ میلی متر می‌باشد و ابعاد شفت پالسر آن ۴ میلی متر است.

ــ انکودر E6B2 -C امرون:


این نوع انکودر امرون می‌تواند در هر دور از رزولوشن ۱۰ تا ۲۰۰۰ پالس استفاده نماید. ابعاد بدنه این نوع از محصولات امرون ۴۰ میلی متر است و شفت پالسر آن ۶ میلی متر می‌باشد. طول کابل انکودر E6B2-C را میتوان تا ۵۰ متر افزایش داد.

ــ انکودر E6C2-C امرون:


این نوع از انکودر امرون در هر دور قابلیت استفاده از رزولوشن رنج ۱۰ تا ۲۰۰۰ پالس را دارد. از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به ابعاد بدنه ۵۰ میلی متری و ابعاد شفت پالسر ۶ میلی متری اشاره کرد.


انکودر E6C2-C از درجه حفاظت IP67 برخوردار می‌باشد و میتوان آن را در محیط‌هایی که از رطوبت یا گردخاک برخوردار هستند، مورد استفاده قرار داد.

ــ انکودر E6C3-C امرون:


انکودر E6C3-C امرون می‌تواند در هر دور از رزولوشن ۱۰۰ تا ۳۶۰۰ پالس استفاده کند. از ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به ابعاد بدنه ۵۰ میلی متری و ابعاد شفت پالسر ۸ میلی متری اشاره کرد.


این نوع از انکودر به دلیل برخورداری از درجه حفاظت IP65 می‌تواند مانند نمونه قبلی در محیط‌هایی که دارای گرد و خاک یا رطوبت هستند از خود مقاومت بالایی نشان دهد.

ــ انکودر E6C3-A امرون:


این نوع از انکودر امرون می‌تواند در هر دور از رزولوشن ۶ تا ۱۰۲۴ رنج استفاده کند. برخورداری از درجه حفاظت IP65 یکی دیگر از قابلیت‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشد که می‌توانند در محیط‌های دارای گرد و خاک، روغن و رطوبت کارایی خود را حفظ نمایند.


این نوع از محصولات امرون از ابعاد بدنه ۵۰ میلی متری و ابعاد شفت پالسر ۸ میلی تشکیل شده‌اند.

ــ انکودر E6H-C امرون:


این نوع انکودر، یک انکودر هالو شفت محسوب می‌شود. انکودر E6H-C قابلیت فعالیت در محدوده ۵ تا ۲۴ ولت را دارد.


از دیگر ویژگی‌های این نوع از انکودر به ابعاد بدنه ۴۰ میلی متری و ابعاد شفت پالسر ۱۰ میلی متری میتوان اشاره کرد. خروجی Line Drive توسط این نوع از انکودر پشتیبانی می‌شود.

ــ انکودر E6F-A امرون:


این نوع از انکودر از انکودرهای چرخشی امرون محسوب می‌شود و دارای پوشش سخت می‌باشد. انکودر E6F-A دارای شفت قوی و ساختار ضد آب می‌باشد.


از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به بدنه ۶۰ میلی متری و سرعت پاسخ بالا برای کاربری‌های خاص اشاره کرد.

ــ انکودر E6F-C امرون:


این نوع از انکودر امرون می‌تواند در هر دور از رزولوشن رنج ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ پااس استفاده نماید. انکودر E6F-C از ابعاد بدنه ۶۰ میلی متری و ابعاد شفت پالسر ۱۰ میلی متری تشکیل شده است.


این نوع از محصولات امرون از درجه حفاظت IP65 برخوردار می‌باشند و می‌توانند هنگام رو به رویی با رطوبت و یا گرد و خاک عملکرد بالایی داشته باشند.

ــ انکودر E6CP-A امرون:


انکودر E6CP-A می‌تواند در هر دور از رزولوشن ۲۵۶ یا ۸ بیتی استفاده کند. ابعاد بدنه این نوع از محصولات امرون ۵۰ میلی متر می‌باشد و در ساخت آن‌ها از پلاستیک استفاده شده است و همین عامل سبب وزن کم آن‌ها شده است. این نوع از انکودر امرون از درجه حفاظت IP50 برخوردار می‌باشد

کالر مارک امرون

محصولات امرون


کالر مارک امرون می‌تواند در تشخیص رنگ و علائمی که استفاده می‌شوند، موثر باشد. از دیگر ویژگی‌های این سنسور میتوان به عدم نیاز به برنامه ریزی اشاره نمود. تنظیم کالر مارک امرون به سادگی صورت می‌پذیرد و حتی افرادی که اطلاعات فنی بالایی ندارند، می‌توانند آن را تنطیم کنند. کالر مارک امرون دارای دو مدل پر فروش می‌باشد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

ــ کالرمارک E3ZM-V امرون:


پوشش کالرمارک E3ZM-V امرون، فولاد ضد زنگ می‌باشد. این نوع از محصولات امرون می‌توانند مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده از خود نشان دهند. از دیگر ویژگی‌های این نوع از کالر مارک میتوان به زمان پاسخگویی ۵۰ میکرو ثانیه و سهولت تنظیم به دلیل برخورداری از دکمه Teach اشاره کرد.

ــ کالر مارک E3S-DC امرون:


این نوع از کالرمارک می‌تواند در تشخیص علامت‌های رنگی با ضریب اطمینان بالا موثر باشد. کالر مارک E3S-DC در صنایع چوب و بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این نوع از کالر مارک در انتقال داده‌هایی با فرمت RGB موثر است و حتی می‌تواند در تشخیص اختلاف رنگ‌های جزئی موثر باشد. زمان پاسخگویی این نوع از محصولات امرون ۵۰ میکروثانیه می‌باشد.

 

 

سنسور امرون

سنسور فیبر نوری امرون

محصولات امرون


سنسورهای فیبر نوری در گروه سنسورهای نوری لیزری قرار می‌گیرند. این نوع از سنسورها به دلیل برخورداری از فیبر در سنجش فشار، دما، جابجایی و … می‌توانند عملکرد بالایی از خود نشان دهند.


سنسورهای فیبر نوری از دقت بالایی برخوردار می‌باشند به همین دلیل در زمان انجام فعالیت‌هایی که حساس هستند به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ــ سنسور فیبر نوری E3X-NA امرون:


این نوع از فیبر نوری یک تقویت کننده استاندارد برای فیبرهای استاندارد محسوب می‌شود. یکی از ویژگی‌های آمپلی فایر E3X-NA امرون سرعت بالا می‌باشد.


تنظیم پتانسیومتر و نمایشگر بارگرافی از دیگر ویژگی‌های این سنسور می‌باشند. همچنین آمپلی فایر E3X-NA می‌تواند در برابر آب مقاومت بالایی داشته باشد.

ــ سنسور فیبر نوری E32 Longer distance امرون:


این نوع از سنسور امرون، قابلیت پشتیبانی فاصله تا ۲۰ متر را دارد. همچنین سنسور فیبر نوری E32 Longer distance دارای لنز کانونی می‌باشد.


صنایعی که در جهت عملکرد بالا در فواصل طولانی به سنسور فیبر نوری نیازمند هستند، در اغلب موارد این نوع سنسور فیبر نوری را انتخاب می‌نمایند.


این محصول امرون در اندازه‌های ۲ میلی متر تا ۱۴ متر در بازار عرضه شده است.

ــ سنسور فیبر نوری E32 Standard cylindrical امرون:


این نوع از سنسور فیبر نوری توانایی تشخیص اشیا را دارد و نصب آن به آسانی صورت می‌گیرد. طول عمر بالا و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی‌های سنسور فیبر نوری E32 Standard cylindrical می‌باشند.


این سنسور دارای مدل‌هایی با بدنه شش ضلعی نیز می‌باشد که می‌تواند برای نصب مهره موثر باشد. این محصول امرون در اندازه‌های ۳m تا ۶m در بازار عرضه شده است.

سنسور القایی امرون

محصولات امرون


سنسورهای القایی با نام سنسورهای الکترومغناطیسی نیز شناخته می‌شوند. هر سنسور القایی از سه جز اصلی اسیلاتور، اشمیت تریگر و تقویت کننده خروجی تشکیل شده است. از بین این سه قسمت، اسیلاتور مهم‌ترین بخش محسوب می‌شود زیرا در ایجاد میدان مغناطیسی بیشترین نقش را دارد.


در طراحی سنسورهای القایی از مواد گوناگونی مانند: فولاد ضد زنگ، پلاستیک و … استفاده می‌شود. سنسورهای القایی برای محیط‌هایی که دارای آلودگی یا گرد و خاک هستند می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین یکی دیگر از مزیت‌های این سنسورها فعالیت‌ در محیط‌هایی که حتی دارای رطوبت هستند، می‌باشد.

ــ سنسور القایی TL-W امرون:


این نوع از سنسور القایی از سنسورهای تخت امرون به شمار می‌رود که دارای بدنه فشرده پلاستیکی می‌باشد. شکل بدنه این نوع از محصولات امرون مکعبی شکل می‌باشد. سنسور القایی TL-W امرون قابلیت نصب بر روی سطوحی که صاف هستند را دارد.


فواصل ۱.۵ تا ۲۰ میلی متر را میتوان به کمک این سنسور تشخیص داد. از دیگر ویژگی‌های این سنسور میتوان به درجه حفاظت IP67 اشاره کرد.

ــ سنسور القایی E2Q5 امرون:


در خطوط مونتاژ خودرو به منظور تشخیص اشیاء فلزی بزرگ میتوان از سنسور القایی E2Q5 استفاده کرد. در ساخت بدنه این نوع از محصولات امرون، پلاستیک سخت استفاده شده است.


این سنسور قابلیت پشتیبانی از کانکتور قطر ۱۲ را دارد و همچنین در برابر گرد و غبار مقاومت بالایی از خود نشان دهد. از دیگر ویژگی‌های این سنسور میتوان به فاصله سنجش طولانی و سهولت نصب آن اشاره کرد

ــ سنسور القایی E2Q6 امرون:


سنسور E2Q6 امرون با ترمینال اتصال سیم آزاد از ویژگی نصب آسان و سیم کشی برخوردار می‌باشد. این سنسور دارای چهار نشانگر می‌باشد که در تمام جهت‌ها می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

درجه حفاظت این نوع از سنسور امرون IP67 می‌باشد و همین عامل سبب شده است تا در مقابل گرد و غبار و آب از خود مقاومت بالایی نشان دهد.


برای ساخت بدنه این سنسور از پلی آمید استفاده شده است. این سنسور برای فضاهایی که دارای درجه حرارت تا ۹۵% هستند، می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

ــ سنسور القایی E2B امرون:


سنسور القایی استوانه‌ای E2B امرون در سایزهای ۸m ،۱۲m ،۱۸m ،۳۰m عرضه شده است. این سنسور قابلیت سنس رنج‌های ۲mm,4mm، ۸mm، ۱۶mm، ۱۵mm ،۳۰mm را دارد و به صورت NPN/PNP ، N.C/ N.O می باشند.:black_small_square:رله امرون
رله‌ها، کلیدهای الکتریکی بی درنگ می‌باشند.

مدار الکتریکی موجود در رله در صادر نمودن فرمان به تیغه‌ها برای باز و بسته شدن نقش دارد.

برای باز و بسته شدن رله‌ها روش‌های مختلفی مانند:

روش‌های حرارتی، مغناطیسی و … وجود دارد. رله‌های امرون، ایزوله سازی را به همراه دارند و می‌توانند به قابل تشخیص بودن بخش‌های مشکل دار و سالم مدار کمک کنند.

همچنین قیمت مناسبی که رله‌های امرون دارند، از دیگر ویژگی‌های مثبت آن‌ها محسوب می‌شود.


کیفیت و دوام بالایی که این محصولات دارند در فروش رله‌های امرون نقش بسزایی داشته است. در ادامه شما را با ۶ مدل پر فروش از رله‌های امرون آشنا خواهیم ساخت.

رله امرون

محصولات امرون

ــ رله MKS امرون:


این نوع رله امرون، دارای دکمه تست قفل شدن می‌باشد. از ویژگی‌های رله MK میتوان به عملکرد آن در دمای -۴۰ درجه تا +۶۰ درجه سانتی گراد اشاره کرد. برخورداری از نشانگر مکانیکی و LED از نقاط قوت این نوع رله محسوب می‌شوند

در تولید رله MK از نقره استفاده شده است به همین دلیل، دوام بالایی دارند.

قابلیت ۱۰ آمپر جریان و برخورداری از سوکت در جهت نصب و کاربرد آسان رله MK از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش رله امرون کلیک کنید.

ــ رله MY(S) امرون:


رله MY امرون دارای نشانگر مکانیکی و LED می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون به برخورداری آن‌ها از دکمه تست با قابلیت قفل شدن میتوان اشاره کرد.

این نوع رله، دارای پوشش شفاف و یا به عبارتی شیشه‌ای می‌باشد و همین عامل سبب شده بتوان صحت کارکرد این رله را تشخیص داد. همچنین این رله دارای دکمه ریست و پلاک اسم می‌باشد.

ــ رله LY امرون:


اگر بخواهیم رله LY را با دیگر رله‌های امرون مقایسه کنیم، باید گفت این رله از قدرت جریان بالاتری برخوردار می‌باشد. عایق قدرتمند و عمر بالا از دیگر ویژگی‌های رله LY امرون می‌باشند. رله LY دارای چهار مدل یک پل، دو پل، سه پل و چهار پل می‌باشد.

ــ رله G7L امرون:


این نوع از رله‌های امرون دارای توان دی الکتریک بالایی می‌باشند. برخورداری از مکانیزم double-break از دیگر ویژگی‌های مثبت رله G7L محسوب می‌شود.

این نوع از محصولات امرون می‌توانند مقاومت بالایی در برابر افت لحظه‌ای ولتاژ از خود نشان دهند و دارای دکمه تست می‌باشند.

ــ رله G2R-S امرون:


رله G2RS یکی از به روز ترین رله‌های امرون می‌باشد. رله G2RS به همراه سوکت از عرض ۱.۶ سانتی متری برخوردار می‌باشد و به همین دلیل می‌تواند در تابلوها و ماشین‌هایی که حجم محدودی دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

برخورداری از نشانگر مکانیکی و چراغ LED از دیگر ویژگی‌های رله G2RS می‌باشند. این نوع از محصولات امرون دارای بدنه شفاف هستند و به همین دلیل هنگام وجود نقص در تابلوها به آسانی میتوان آن را تشخیص داد.

ــ رله G2RV-SR Slim I/O Relay:


رله G2RV در اصل رله پی ال سی امرون می‌باشد اما به دلیل باریک بودن، استفاده‌های زیادی از آن می‌شود. رله G2RV، دارای سوکت می‌باشد و همین عامل در تعویض و یا سیم کشی آسان آن موثر است.

برخورداری از نشانگر LED با نشانگر مکانیکی از دیگر ویژگی‌های این رله می‌باشد. همچنین باید گفت این نوع از محصولات امرون دارای پین‌های اتصال بزرگ می‌باشند که همین عامل در اتصالات بدون نقص موثر است.

تایمر امرون

محصولات امرون

هنگامی که قصد کنترل زمان آغاز و یا پایان یک عملکرد را داشته باشیم، میتوان از تایمر کمک گرفت. همچنین تایمر ها می‌توانند در کنترل مدت زمان یک عملکرد موثر باشند.
تایمرهای امرون از ویژگی خروجی رله‌ای و ترانزیستوری برخوردار می‌باشند.

با استفاده از تایمرها میتوان بازه زمانی یک هزارم ثانیه تا ده هزار ساعت ساعت را مورد اندازه گیری قرار داد. اگر بخواهیم تایمرها را به طور کلی تقسیم بندی نماییم می‌توان آن‌ها را به دو گروه دیجیتال و آنالوگ تقسیم کرد.

ــ تایمر آنالوگ H3DS امرون:


یکی از محصولات جدیدی که شرکت امرون به تولید آن پرداخته است، این نوع از تایمر آنالوگ می‌باشد. بازه زمانی که این تایمر قادر به اندازه گیری آن است ۱ میلی ثانیه تا ۱۲ ساعت می‌باشد.

جریان‌های DC و AC و یا ولتاژهای دیگر می‌توانند در فعالیت این نوع تایمر نقش داشته باشند. همچنین هنگاممی که با فضای محدود رو به رو هستیم، میتوان تایمر H3DS را انتخاب کرد.

ــ تایمر حالت جامد H3DT امرون:


تایمر H3DT از باریک‌ترین تایمرهای صنعتی محسوب می‌شود. با به کارگیری این تایمر میتوان مصرف برق را تا ۶۰ درصد کاهش داد.

بر این اساس به همراه کاهش هزینه‌ها، میتوان به منظور کاهش گرمای تولیدی توسط تابلو برق‌ها از این نوع تایمر کمک گرفت.

از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به پهنای ۱۷.۵ میلی متری و هماهنگی با محیط زیست اشاره نمود.

ــ تایمر آنالوگ H3YN/H3YN-B امرون:


از ویژگی‌های این نوع از تایمر میتوان به پهنای ۲.۱۵ سانتی متری اشاره نمود. هنگامی که با فضایی محدود روبه رو هستیم، انتخاب این نوع تایمر توصیه می‌شود.

بازه زمانی که تایمر آنالوگ H3YN/H3YN-B قادر به اندازه گیری آن می‌باشد ۰.۱ ثانیه تا ۱۰ ساعت است. از دیگر قابلیت‌های این نوع از محصولات امرون به تعویض آسان آن‌ها میتوان اشاره کرد.

ــ تایمر آنالوگ H3DK امرون:


با استفاده از تایمر H3DK میتوان زمان قطع و وصل را مشخص کرد. از ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به توانایی آن‌ها در اندازه گیری بازه زمانی ۱ میلی ثانیه تا ۱۲۰۰ ساعت اشاره کرد.

تایمر آنالوگ H3DK شامل ۸ حالت کاربردی است و همین عامل سبب شده شده است که به منظور رفع نیازهای گوناگون انتخاب مناسبی باشد.

ــ تایمر آنالوگ H3CR امرون:


در چند سال اخیر فروش تایمر آنالوگ H3CR با موفقیت زیادی همراه بوده است. دو عامل دقت بالا و کیفیت مثال زدنی از ویژگی‌هایی می‌باشند که در فروش این نوع از محصولات امرون نقش بسزایی داشته‌اند.

با استفاده از این تایمر میتوان به اندازه گیری بازه زمانی ۰.۰۵ ثانیه تا ۳۰۰ ساعت پرداخت. ۴ مدل از این نوع تایمر در بازار عرضه شده است.

ــ تایمر دیجیتالی H5CX امرون:


تایمر دیجیتالی H5CX شامل حافظه داخلی و نمایشگر است. هنگامی که این تایمر با قطع شدن برق رو به رو شود، میتواند اطلاعات خود را حفظ کند. از ویژگی‌های این سنسور میتوان به قابلیت اندازه گیری بازه زمانی یک هزارم ثانیه تا هزار ساعت اشاره کرد.

۱۲ مدل از تایمر دیجیتال H5CX ارائه شده است که می‌توانند به منظور رفع نیازهای گوناگونی مورد استفاده قرار گیرند.

اچ ام آی امرون

محصولات امرون


اچ ام آی، مخفف عبارت Human Machine Interface می‌باشد. اچ ام آی به وسیله‌ای گفته می‌شود که باعث اتصال اشخاص به سیستم یا ماشین آلات گوناگون می‌شود. بر این اساس میتوان اچ ام آی را رابط بین انسان و ماشین معرفی کرد.

در تنظیمات صنعتی از اچ ام آی استفاده‌های گوناگونی می‌شود به عنوان مثال میتوان از آن‌ها در بررسی زمان تولید و فرایند کار استفاده کرد و یا به منظور نمایش ورودی‌ها و خروجی‌های دستگاه از آن‌ها بهره برد.

در ادامه شما را با برخی از مهم‌ترین انواع اچ ام آی امرون آشنا خواهیم ساخت.

ــ اچ ام آی NS Series امرون:


این نوع از محصولات امرون دارای صفحه نمایش واضح و پرسرعت می‌باشند.
از دیگر ویژگی‌های این محصولات میتوان به دوام بالا و پشتیبانی از زبان‌های اروپایی، آسیایی و سیریلیک اشاره کرد. اچ ام آی NS series دارای حافظه داخلی ۶۰ مگابیتی می‌باشد.

ــ اچ ام آی NB Series امرون:


این نوع از اچ ام آی امرون، قابلیت پشتیبانی از ۶۵ هزار رنگ TFT را دارد و در ابعاد ۳.۵ تا ۱۰ اینچ در بازار عرضه شده است.

برخورداری از حافظه داخلی ۱۲۸ مگابایتی و پشتیبانی از تصاویر گرافیکی Vector و bitmap از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون محسوب می‌شوند.

ــ اچ ام آی NS5 Handheld امرون:


طراحی این نوع از اچ ام آی به شکل موبایل است یعنی قابل جابجایی و دستی می‌باشد. بر روی صفحه اچ ام آی NS5 Handheld امرون ۱۰ دکمه قرار دارد که باعث انجام عملکردهای مختلف می‌شود.

درجه حفاظت IP65 از ویژگی این نوع از محصولات امرون می‌باشد و می‌تواند در برابر آب محافظت شده باشد.

ــ اچ ام آی NA Series امرون:


این نوع از محصولات امرون در ابعاد ۷، ۹، ۱۲ و ۱۵ اینچ عرضه شده است و دارای دو رنگ مشکی و نقره‌ای می‌باشند.

پشتیبانی از SD کارت و حافظه USB از دیگر ویژگی‌های این نوع از اچ ام آی است. همچنین امکان به کار گیری این نوع از محصولات امرون در دمای ۰ تا ۵۰ درجه سانتی گراد وجود دارد.

کنترلر دما امرون

محصولات امرون


هنگامی که قصد کنترل حرارت و یا سنجش دمای محیط یا اشیاء را داشته باشیم، میتوان از کنترلر دما بهره برد. به کارگیری کنترلر دما علاوه بر اینکه باعث اندازه گیری دمای محیط می‌شود، رسیدن دمای محیط به دمای مد نظر را نیز به همره دارد.

در صنعت استفاده فراوانی از کنترلر دما می‌شود. به عنوان مثال در صنایع ساختمانی، صنایع غذایی و رستوران‌ها نمیتوان اهمیت این نوع از محصولات را نادیده گرفت. در ادامه شما با برخی از مهم‌ترین انواع کنترلر دما امرون آشنا خواهید شد.

ــ کنترلر دما E5-C امرون:


این نوع از محصولات امرون در عین حال که طراحی ساده‌ای دارند، می‌توانند عملکرد بالایی داشته باشند. کنترلر دما E5-C امرون از تنظیم آسان و نمایشگر ال سی دی سفید برخوردار می‌باشد.

درجه حفاظت IP66 و سرعت نمونه گیری بالا از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشند. این نوع از کنترلر دما می‌تواند از نرم افزار CX-Thermo استفاده کند و نیازی به منبع تغذیه نداشته باشد.

ــ کنترلر دما E5-D:


این نوع از کنترلر دما امرون با استفاده از هوش مصنوعی که دارد می‌تواند تنظیمات تخصصی را انجام دهد. قابلیت پشتیبانی از برنامه‌های ویژه صنایع بسته بندی و پلاستیک و همچنین تنظیم خودکار دستگاه بر اساس تغییرات ایجاد شده در فرایند دما از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشند.

ــ کنترلر دما E5-R امرون:


این نوع از کنترلر دما قابلیت پشتیبانی از ورودی‌های با دقت بالا را دارد و می‌تواند به کنترل همزمان چند فرایند بپردازد. کنترلر دما E5-R در سری‌هایی با ۲ و ۴ خروجی عرضه شده است و دوره نمونه گیری آن ۵۰ میلی ثانیه می‌باشد.

این نوع از کنترلر دما را میتوان در محیط‌هایی که دمای -۱۰ تا ۵۵ درجه سانتی گراد دارند، مورد استفاده قرار داد.

ــ کنترلر دما E5C2 امرون:


این نوع از کنترلر دما را با استفاده از سوکت میتوان بر روی ریل‌های DIN به کار گرفت. بهره گیری از خروجی رله و پشتیبانی از منبع تغذیه ۱۰۰ تا ۱۲۰ و ۲۰۰ تا ۲۴۰ VAC از دیگر ویژگی‌های کنترلر دما E5C2 می‌باشند.

این نوع از محصولات امرون می‌توانند بدون هیچ گونه مشکلی در محیط‌های -۱۰ تا ۵۵ درجه سانتی گراد نصب شوند.

منبع تغذیه امرون

محصولات امرون

منبع تغذیه یا Power Supply برای یک یا چند بار الکتریکی انرژی الکتریکی لازم را تامین می‌کند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های سیستم‌های الکتریکی، منبع تغذیه می‌باشد. برخورداری از یک ورودی به منظور دریافت جریان الکتریکی و یک یا چند خروجی در جهت جریان دادن به بار از ویژگی‌های منبع تغذیه می‌باشد.

منبع تغذیه در موارد گوناگونی از جمله آزمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند در تصحیح ضریب توان و ذخیره و انتقال انرژی موثر باشد. در کامپیوترها، هواپیما اتوماسیون و … از منبع تغذیه استفاده می‌شود. در ادامه شما را با ۳ نوع پر فروش از منبع تغذیه امرون آشنا خواهیم ساخت.

ــ منبع تغذیه S8VK-S امرون:


این نوع از منبع تغذیه امرون برای پانل‌های کوچک به کار گرفته می‌شود و می‌تواند در دمای -۴۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد فعالیت داشته باشد. محافظت در برابر ولتاژ بالاتر از حد مجاز و بهره گیری از استاندارد RoHS از ویژگی‌های مثبت منبع تغذیه S8VK-S محسوب می‌شوند.

ــ منبع تغذیه S8VK-C امرون:


منبع تغذیه S8VK_C از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. این نوع از محصولات امرون با محدوده توان ۶۰ تا ۴۸۰ وات عرضه شده اند و می‌توانند در محیط‌هایی که دمای -۲۵ تا ۶۰ درجه سانتی گراد دارند، فعالیت داشته باشند.

منبع تغذیه S8VK-C از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و در فضاهای محدود می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ــ منبع تغذیه S8VK-G امرون:


این نوع از منبع تغذیه از ۱۵ تا ۴۸۰ وات در دسترس می‌باشد و می‌تواند در محیط‌هایی که دارای دمای -۴۰ تا +۷۰ درجه سانتی گراد هستند، بدون هیچ مشکلی فعالیت داشته باشد. این نوع از محصولات امرون دارای ۲ ترمینال خروجی DC می‌باشند که سهولت سیم کشی را به همراه دارند.

کاهش مصرف برق و استفاده از ورودی ۲ فاز از دیگر ویژگی‌های منبع تغذیه S8VK-G محسوب می‌شوند.

ترازو دیجیتال امرون

محصولات امرون


یکی از عادت‌هایی که بسیاری از افراد دارند، وزن کشی در طول هفته می‌باشد. ترازو دیجیتال به دستگاهی گفته می‌شود که می‌تواند وزن افراد یا اجسام را اندازه گیری نماید و آن را به صورت دیجیتالی نمایش دهد.

مدل‌های گوناگونی از ترازو دیجیتال ارائه شده است که هر یک اندازه متفاوتی با مدل‌های دیگر دارند. هنگامی که قصد اندازه گیری دقق داشته باشیم، میتوان از ترازو دیجیتال استفاده کرد زیرا درصد خطای کمتری دارند. از قابلیت‌های ترازوهای دیجیتال میتوان به ذخیره اعداد و بارکد خوان اشاره کرد. در ادامه به معرفی چند نمونه از ترازوهای دیجیتال امرون خواهیم پرداخت.

ــ ترازو دیجیتال BF212 امرون:


این نوع از ترازو امرون می‌تواند تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم را تحمل کند. منبع تغذیه ترازو دیجیتال BF212 باتری قلمی می‌باشد.

برخورداری از سیستم BMI روشن شدن خودکار و تبدیل کیلوگرم به پوند از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون محسوب می‌شوند.

ــ ترازو دیجیتال BF511 امرون:


این نوع از محصولات امرون می‌توانند تا وزن ۱۵۰ کیلو گرم را اندازه گیری نمایند. داشتن ۸ حسگر زیر دسته و صفحه به منظور سنجش شاخص‌های گوناگون از دیگر ویژگی‌های این نوع از ترازوهای دیجیتال امرون محسوب می‌شود. LCD خودکار و اندازه گیری شاخص‌های سلامتی از دیگر قابلیت‌های این نوع از محصولات امرون هستند.

ــ ترازو دیجیتال HN-286 امرون:


این نوع از محصولات امرون دارای وزن ۲ کیلوگرم و ابعاد ۳۰×۳۰×۱.۸ سانتی متر می‌باشند. برخورداری از نمایشگر LCD و وجود ۴ حسگر در زیر صفحه از دیگر ویژگی‌های ترازو دیجیتال HN-286 محسوب می‌شوند.

این نوع از ترازوهای دیحیتال می‌توانند پس از گذشت ۱۶ ثانیه به طور خودکار خاموش شوند.

تب سنج دیجیتال امرون

محصولات امرون


تب سنج دیجیتال به ثبت دمای بدن با استفاده از سنسورهای حرارتی الکترونیکی می‌پردازد. تب سنج دیجیتالی به آسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از صفحه LCD به منظور نمایش میزان تب و سنجش حرارت بدن استفاده میکند.

تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید این است که تب سنج دیجیتال را در ناحیه مد نظر گذاشته تا حرارت بدن را در کوتاه‌ترین زمان اندازه گیری نماید.

در ادامه به معرفی چند مدل تب سنج دیجیتال امرون پرداخته شده است.

ــ تب سنج دیجیتال مدل ۵۲۰ امرون:


این نوع از تب سنج امرون هنگامی که دمای بدن بالاتر از حد طبیعی باشد، به شما هشدار می‌دهد. خاموش شدن دستگاه زمانی که از آن استفاده‌ای نمی‌شود از ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون می‌باشد.

تب سنج ۵۲۰ امرون با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز می‌تواند از طریق مجرای گوش به سنجش دمای بدن بپردازد و در جهت ارزیابی دقیق در هر ثانیه ۲۵۰ بار اسکن دمایی داشته باشد.

ــ تب سنج دیجیتال مدل ۷۲۰ امرون:


از ویژگی‌های این نوع از تب سنج میتوان به اندازه گیری دما از طریق پیشانی اشاره کرد. همچنین از این نوع محصول هنگامی که قصد سنجش دمای محیط و یا مایعات را داشته باشیم، میتوان استفاده کرد.

اندازه گیری دما در کمتر از یک ثانیه و ویژگی ضد آب از خصوصیات منحصر به فرد آن می‌باشند.

گام شمار امرون

محصولات امرون


گام شمار یا پدو متر یکی از محصولات امرون محسوب می‌شود که به محاسبه قدم‌های طی شده و مسافت می‌پردازد. این نوع از محصولات امرون قابلیت نمایش اطلاعات در حین ورزش را دارند و افرادی که دنبال روش‌هایی برای کنترل نمودن وزن و یا کاهش وزن هستند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

گام شمار امرون مدل‌های گوناگونی را در بر می‌گیرد که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ــ پدو متر Walking Style I گام شمار HJ-152-E امرون:


این نوع از محصولات امرون از حسگر شتاب دو بعدی برخوردار می‌باشند. این نوع گام شمار دارای حافظه می‌باشد و به ثبت نتایج ۷ روز می‌پردازد.

از دیگر ویژگی‌های این محصول میتوان به قابلیت آن برای نصب روی کمر و حالت ایروبیک اشاره کرد. همچنین این محصول از حالت بهینه مصرف باطری برخوردار می‌باشد.

ــ پدو متر Walking Style II گام شمار HJ-113-E امرون:


این نوع گام شمار را میتوان درون جیب قرار داد. از ویژگی‌های این نوع از محصولات امرون میتوان به حسگر شتاب دو بعدی و داشتن ۷ حافظه (حافظه هفتگی) اشاره کرد.

برخورداری از ساعت و گیره از دیگر ویژگی‌های مثبت این محصول به شمار می‌رود.

ــ پدو متر Walking Style X گام شمار HJ-304-E امرون:


این نوع از پدو متر را میتوان داخل جیب، دور گردن و یا بر روی کمر قرار داد و افراد عادی و ورشکاران حرفه‌ای بدون هیچ مشکلی می‌توانند از آن استفاده کنند.

این نوع از محصولات امرون دارای حسگر شتاب سه بعدی ۳D Step Counter می‌باشند و مشخصه MTE و طراحی خاصی که دارند از دیگر ویژگی‌های آن‌ها به شمار می‌رود.

فشارسنج صفحه بزرگ Welch Allyn 767 – مدل ایستاده

انتخاب مناسب برای خواندن دقیق و قابل اعتماد جهت سنج فشار .
فشارسنج بزرگ ولچ آلین ۷۶۷ ارگونومیک بوده و استفاده از آن آسان است. تانسیومتر Grand Cadran 767 دارای صفحه حکاکی شده با لیزر برای دقت بیشتر در سنجش فشار است.
این  دستگاه، اعلام فشار دقیق را برای پزشک تضمین می کند. دقت تایید شده ± ۳ میلی متر جیوه انتخاب رنگ ها (پس زمینه سیاه، درجه بندی سفید، نشانگر قرمز) کنتراست بالایی را ارائه می دهد که باعث افزایش دید و کاهش خطاهای اختلاف منظر می شود.
محصولات امرون
مانیتور فشار خون Welch Allyn 767 Large Dial که در مطب شما ضروری است، بهترین متحد پزشکان عمومی، پرستاران یا پزشکان اورژانس خواهد بود. این به شما امکان می دهد فشار خون بیماران خود را تعیین کنید.مانیتور فشار خون صفحه بزرگ Welch Allyn روی پایه چرخدار است اما در مدل های مختلف نیز موجود است: با پایه دیواری یا پایه میز.
پایه پنج پایه با سبد، ثبات و قدرت مانور را تضمین می کند. این اجازه می دهد تا دستگاه به راحتی از یک بیمار به بیمار دیگر منتقل شود. سبد آن به شما امکان می دهد بازوبندها را ذخیره کنید.لبه های گرد جلوه ای طراحی شده به این دستگاه پزشکی می بخشد. حرکت یاقوت به طول عمر بیشتر کمک می کند.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *