فروش رله امرن

فروش رله امرون

فروش رله امرن

جهت خرید رله امرون کلیک کنید

بازرگانی بهفر نمایندگی امرن افتخار این را دارد که محصولات شرکت امرن را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت درسرتاسر ایران در اختیار شما عزیزان قرار دهد،یکی از این محصولات رله امرن است که بازرگانی بهفر نمایندگی امرن این محصول را به صورت جز و کل در تمام نقاط کشور عرضه میکند شما عزیزان برای خریدی مطمئن و با کیفیت و قیمت مناسب میتوانید با ما در تماس باشید.

شماره های تماس:

 ۰۹۱۲۶۰۴۰۶۰۰      ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۴۴        ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۳۳

آدرس:

تهران – لاله زار جنوبی – پاساژ صنعت – طبقه همکف – پلاک ۱۱

ــ رله چیست؟

ــ چه عواملی بر فروش رله امرن تاثیر گذاشته است؟

ــ رله‌ها به طور کلی به چند نوع تقسیم می‌شوند؟

ــ رله‌های الکترومکانیکی امرن به چند نوع تقسیم می‌شوند و هر یک چه ویژگی دارند؟

 

در این مقاله به پرسش‌های مطرح شده پاسخ خواهیم داد.

کمپانی امرن در زمره شرکت‌های معروف در زمینه اتوماسیون صنعتی قرار گرفته است. محصولاتی که توسط شرکت امرن به تولید می‌رسند را میتوان در ۹ دسته کلی از جمله: سیستم‌های اتوماسیون، تجهیزات سوئیچینگ، سنسورها، نرم افزارها، تجهیزات ایمنی و … قرار داد. هر یک از این تقسیم بندی‌ها، زیر مجموعه‌هایی را در بر می‌گیرند. قاعدتاً طریقه رساندن از هر یک از این محصولات به دست مصرف کنندگان نیازمند سلسله مراتبی می‌باشد. کمپانی امرن با ایجاد نمایندگی‌هایی در سرتاسر جهان، در کم‌ترین زمان و با نظم خاصی، محصولات را عرضه می‌نماید.

این کمپانی بزرگ موفق شده است تاکنون در بیش از ۸۱ کشور، نمایندگی امرن را به وجود آورد.

بازرگانی بهفر از جمله شرکت‌هایی است که نمایندگی امرن را بر عهده دارد و در سال‌های اخیر توانسته است محصولاتی با کیفیت که از دوام بالایی برخوردار هستند، عرضه نماید.

▪️رله چیست؟

به مدارهای الکتریکی بی درنگ، رله (Relay) گفته می‌شود. رله‌ها یک مدار الکتریکی را در برگرفته‌اند و باز و بسته شدن تیغه‌ها بر اساس فرمانی می‌باشد که این مدار الکتریکی صادر می‌کند.

در ابتدا برای ساخت رله‌ها از سیم پیچ استفاده میشد و برای اینکه میدان مغناطیسی به وجود آید و مدارها باز و بسته شوند، جریان برق به کار گرفته میشد. با گذشت زمان، این نوع از رله امرون جای خود را به رله‌های حالت جامد که فاقد اجزای متحرک بودند، دادند.

▪️چه عواملی بر فروش رله امرن تاثیر گذاشته است؟

رله‌ها جز اولین محصولاتی می‌باشند که توسط شرکت امرن تولید شدند. عوامل گوناگونی وجود دارند که باعث شده‌اند فروش رله امرن با موفقیت همراه باشد. به عنوان مثال، رله‌های تولید شده توسط شرکت امرن دارای کیفیت بالایی هستند و در عین حال از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشند.

بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید که فروش رله امرن در توان‌های ۱۰۰ میکرو آمپر تا ۱۵ آمپر است و مصرف کنندگان بر اساس نیازی که دارند، می‌توانند دست به انتخاب بزنند.

افراد با به کارگیری رله امرن در فعالیت‌های خود می‌توانند در هزینه‌ها صرفه جویی داشته باشند و یا به عنوان کنترلر خاص از آن‌ها استفاده نمایند. رله‌های تولید شده توسط شرکت امرن از قابلیت ایزوله سازی برخوردار هستند و باعث می‌شوند در تشخیص بخش‌هایی که در مدار، سالم هستند و یا مشکل دارند، عملکرد بهتری داشته باشیم.

همانطور که گفته شد، از اولین محصولاتی که شرکت امرن موفق به تولید آن‌ها شده است، میتوان به رله‌ها اشاره کرد.

هنگامی که قصدِ بررسی چگونگی شکل گیری اتوماسیون را داشته باشیم، باید اطلاعاتی در رابطه با رله‌ها کسب نماییم زیرا تولید رله‌ها نخستین عاملی بود که سبب به وجود آمدن اتوماسیون به شکل امروزی شد.

▪️رله‌ها به طور کلی به چند نوع تقسیم می‌شوند؟

اگر بخواهیم رله‌ها را به طور کلی تقسیم بندی نماییم، میتوان آن‌ها را در دو گروه زیر قرار داد:

۱) رله‌های الکترومکانیکی

۲) رله‌های الکترونیکی

در این مقاله، به معرفی رله‌های الکترومکانیکی خواهیم پرداخت و در ادامه شما را با انواع رله‌های الکترومکانیکی امرن آشنا خواهیم ساخت.

رله الکترومکانیکی چیست؟

رله‌های الکترومکانیکی در واقع یک سوئیچ مکانیکی محسوب می‌شوند که با توجه به کنترل‌های مدارهای الکترونیکی، عمل باز و بسته شدن آن‌ها اتفاق می‌افتد. به بیان دیگر، عملکرد رله به منظور باز و بسته کردن یک یا چند اتصال، بر اساس آهنربای مغناطیسی انجام می‌شود و به این دلیل که که رله‌ها قابلیت کنترل مدارهای خروجی پر قدرت در مقایسه با مدارهای ورودی را دارند، میتوان آن‌ها را در گروه تقویت کننده‌ها قرار داد.

هنگامی که عبور جریان از سیم پیچ اتفاق می‌افتد، میله فلزی که اتصال آن به کنتاکت به شکل مکانیکی است، توسط میدان مغناطیسی ایجاد شده جذب می‌شود. بر این اساس، شاهد قطع و یا متصل شدن یک کنتاکت با یک کنتاکت ثابت خواهیم بود.

هنگامی که قطع شدن جریان اتفاق افتد، میله فلزی مد نظر به محلی که اول در آن قرار داشته است، برمی‌گردد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نیروی آن تقریباً نصف قدرت میدان مغناطیسی می‌شود و یک فنر وظیفه تامین این نیرو را دارد. هر چند در برخی موارد، در موتورهای استارتر صنعتی از نیروی گرانش بهره برده می‌شود. در ادامه به معرفی رله‌های الکترومکانیکی امرن پرداخته شده است.

ــ رله‌های G2RL امرن:

این نوع از رله‌های فشرده امرن در مدل‌های تک پل و ۲ پل ارائه شده‌اند. در رابطه با جریان کنتاکت رله‌های G2RL میتوان به آمپری با عدد ۸ تا ۱۶ اشاره کرد. حفاظ‌های Flux Protection و Fully Sealed در طراحی رله‌های G2RL فشرده امرن به کار گرفته شده است و همین عامل سبب افزایش فروش رله امرن G2RL شده است.

فروش رله امرن

 

این نوع از محصولات امرن دارای ولتاژ بویین ۵ تا ۴۸ ولت DC می‌باشند و کشور ژاپن موفق به تولید آن‌ها شده است.

هنگامی که قصد داشته باشیم مدارهای فشرده را طراحی نماییم، میتوان از این نوع رله‌های امرن استفاده کرد زیرا دارای دو ویژگی بلندای کم و ابعاد کوچک هستند. ارتفاع ۱.۵۷ میلی متر و سوئیچ بارهای ۱۶ آمپر V250 از دیگر ویژگی‌های این محصولات می‌باشند.

در وضعیت AC، رله‌های G2RL مینیموم عمر بهینه مکانیکال آن‌ها M10 کنتاکت می‌باشد و در وضعیت DC به M20 کنتاکت خواهد رسید. این نوع از رله‌ها جایگزینی مناسب برای رله‌های G2R امرن هستند و از آن‌ها در مخابرات، شارژرها، خودروسازی، انواع لوازم خانگی و … استفاده می‌شود.

ــ رله‌های G2RS امرن:

رله‌های G2RS باریک امرن در مد‌ل‌های گوناگون ۵ تا ۱۰ آمپر عرضه شده است. در این نوع از محصولات امرن از لامپ LED به رنگ سبز در مدل DC و LED به رنگ قرمز در مدل AC استفاده شده است.

در رابطه با عمر بهینه مکانیکال این نوع از محصولات امرن باید گفت هنگامی که در وضعیت AC باشند، از ۱۰ میلیون کنتاکت برخوردار خواهند بود و میزان کنتاکت در وضعیت DC به ۲۰ میلیون خواهد رسید.

فروش رله امرن

 

گاهی اوقات در صنعت فقط باید از رله‌های باریک استفاده شود به همین دلیل پیشنهاد می‌شود رله‌های G2RS امرن که با ضریب دقت بالا طراحی شده‌اند به کار گرفته شوند. این نوع از رله‌ها با دشواری در نصب همراه نمی‌باشند و به راحتی میتوان آن‌ها را نصب نمود.

از دیگر ویژگی‌های رله‌های G2RS امرن میتوان به برخورداری از استانداردهای بین المللی اشاره کرد. در این نوع از محصولات امرن از ۲ مدل سوکت استفاده شده است. یکی از این سوکت‌ها به شکل ترمینال‌های گیره‌ای SLC می‌باشد به همین دلیل باعث می‌شود به راحتی آن‌ها را نصب کنیم و سوکت دیگر به شکل ترمینال‌های پیچی می‌باشد.

ــ رله پی ال سی های سری G2RV امرن:

این نوع از محصولات امرن دارای حجم و ابعاد کوچک می‌باشند. هر چند رله پی ال سی های سری G2RV امرن از عرض کم یعنی ۰.۶ سانتی متر برخوردار می‌باشد، اما نمیتوان ضریب اطمینان فوق العاده و پین‌های مکانیکی قوی که دارد را نادیده گرفت. این نوع از محصولات امرن، دوام بالایی دارند و در طراحی آن‌ها از نشانگر LED استفاده شده است.

از دیگر ویژگی‌های این نوع از رله امرون میتوان به محفظه شفافی که دارند، اشاره کرد و به این وسیله شما می‌توانید کارکرد درونی آن‌ها را مشاهده نمایید.

از این نوع از رله‌ها به دلیل طراحی خاص و عرض کمی که دارند، میتوان به منظور کاهش حجم تابلوها استفاده کرد. فروش رله امرن G2RV با موفقیت زیادی همراه بوده است زیرا این نوع از رله‌ها در ۶ تیپ مختلف ارائه شده‌اند و به همین دلیل می‌توانند به منظور رفع نیازهای گوناگون مورد استفاده قرار گیرند. برخورداری از استاندارد CULUS ،CE ،VDE و جریان اتصال ۶ آمپری از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرن می‌باشند. همچنین بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید هنگامی که رله G2RV مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاهش هزینه‌ها را به همراه خواهد داشت.

ــ رله MY امرن:

در طراحی رله امرون سری MY الکترومکانیکی امرن از استانداردهای روز استفاده شده است. این نوع از محصولات امرن از ضریب اطمینان بالا و دکمه ریست برخوردار می‌باشند و این عوامل در افزایش فروش رله امرن مدل MY تاثیر بسزایی گذاشته است. رله‌های MY امرن در تیپ‌های گوناگون با جریان‌های ۵ تا ۱۰ آمپر ارائه شده است.

در ساخت این نوع از رله‌ها از نشانگر مکانیکی استفاده شده است. همچنین در طراحی آن‌ها از چراغ LED بهره برده شده است. نمایندگی‌های امرن می‌توانند دو مدل ۲ پل و ۴ پل از این نوع رله را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. همچنین این نوع از رله‌ها در دو سری ۸ و ۱۴ پایه عرضه شده است.

فروش رله امرن

 

رله‌های MY امرن در وضعیت AC، مینیموم عمر بهینه مکانیکال آن‌ها ۵۰ میلیون کنتاکت می‌باشد اما در وضعیت DC از ۱۰۰ میلیون کنتاکت برخوردار خواهند بود. از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرن میتوان به برخورداری آن‌ها از ۲ مدل سوکت و همچنین قابلیت لیبل اشاره کرد. کدهای گوناگونی از رله‌های سری MY امرن از جمله: رله‌های MY2N ،MY2IN ،MY4N  MY4IN ،MY4IN1 و … عرضه شده است.

ــ رله G7L امرن:

رله G7L امرن در دسته رله‌های قدرتی و مولتی پل امرن قرار گرفته است. این نوع از محصولات امرن از توان دی الکتریک بالا و سیستم double-break برخوردار می‌باشند. همچنین در طراحی رله G7L از دکمه تست استفاده شده است.

این نوع از رله‌های امرن در تیپ‌های گوناگون و ولتاژهای متفاوت عرضه شده است همچنین هنگامی که ولتاژ لحظه‌ای افت داشته باشد، از مقاومت بالایی برخوردار خواهند بود. بر روی PCB نصب این نوع از محصولات امرن به شکل مستقیم می‌باشد و همچنین قابلیت نصب بر روی تابلوها و یا دستگاه‌ها با استفاده از سوکت‌های پیچی را دارند.

سری J7KC:

کنترل کننده پنل ها، قلب سایت های تولیدی. تکامل در تابلوهای کنترل اگر طراحی پنل کنترل، فرآیندهای تولید پنل کنترل و تعامل انسان با آنها نوآوری شود، ساخت پنل کنترل ساده تر می شود و جهشی به جلو می گیرد.
OMRON به دستیابی به تکامل پانل کنترل و نوآوری در فرآیند از طریق بسیاری از تعهدات ادامه خواهد داد که با مفهوم مشترک ارزش طراحی برای پنل *۱ برای مشخصات محصولات مورد استفاده در پانل های کنترل شروع می شود.

ــ رله‌های LY امرن:

رله‌های سری LY قدرتی امرن در گروه رله‌های شیشه‌ای قدرتی مینیاتوری که شرکت امرن موفق به تولید آن‌ها شده است، قرار می‌گیرند. رله‌های LY امرن از دوام بالایی برخوردار می‌باشند به همین دلیل هنگامی که این نوع از رله‌ها را به منظور رفع نیاز انتخاب می‌نمائید، دستگاه مد نظر دیگر نیازی به استفاده از دیگر رله‌ها نخواهد داشت.

این نوع از محصولات امرن در تیپ‌های گوناگون و در آمپرهای ۱۰ تا ۱۵ ارائه شده‌اند. در این نوع از رله امرون از ARC barrier استفاده شده است. عدم استفاده از نشانگر مکانیکی در رله‌های LY امرن و وجود نداشتن لیبل به منظور نام گذاری از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات امرن می‌باشد.

رله‌های LY امرن از قدرت عایق ۲KV برخوردار می‌باشند و در وضعیت AC، مینیموم عمر بهینه مکانیکال آن‌ها ۵۰ میلیون کنتاکت می‌باشد. این رقم در وضعیت DC به ۱۰۰ میلیون کنتاکت خواهد رسید.

کدهای گوناگونی از رله‌های LY امرن از جمله: LY2-D ،LY2N ،LY2Z ،LY2Z-CR ،LY2Z-D، LY2ZN-D2 ،LY3Z ،LY3D ،LY4  و … به بازار عرضه شده است که هر یک از فروش بالایی برخوردار می‌باشند.

ــ رله‌های MK امرن:

رله‌های سری MK شیشه‌ای امرن دارای حجم کمی می‌باشند اما از ویژگی تحمل جریان‌های بالا برخوردار هستند. این نوع از محصولات امرن دوام بالایی دارند زیرا در طراحی پل آن‌ها نقره به کار گرفته شده است.

رله‌های MK امرن در تیپ‌های گوناگون و تا ۱۰ آمپر ارائه شده است. در این نوع از رله‌ها از دکمه ریست استفاده شده و از نشانگر مکانیکی و لامپ LED برخوردار می‌باشند و همین عوامل در افزایش فروش رله امرن MK تاثیر بسزایی گذاشته‌اند.

بهره گیری از استانداردهای بین المللی در طراحی این نوع از رله‌ها از دیگر ویژگی‌های مثبت آن‌ها محسوب می‌شود. ارائه رله‌های MK امرن در دو مدل ۳ پل و ۲ پل صورت گرفته است و از دو سری ۸ پایه و ۱۱ پایه برخوردار می‌باشند. این نوع از محصولات امرن، فاقد لیبل می‌باشند. دو تیپ متفاوت از این نوع محصولات به بازار عرضه شده است که عبارت است از:

ــ رله MK-S امرن

ــ رله MK-I امرن

بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید که در تیپ MK-I از LED استفاده نشده است. این نوع از محصولات امرن از عمر بهینه مکانیکال ۱۰ میلیون کنتاکت برخوردار می‌باشند. کدهای گوناگونی از رله‌های MK تولید شده‌اند و عرضه آن‌ها به بازار صورت گرفته است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

ــ رله‌های MK2P2-I/S امرن
ــ رله‌های MK2PN-2-I/S امرن
ــ رله‌های MK2P-I/S امرن
ــ رله‌های MK2PN-I/S امرن
ــ رله‌های MK2P-I/S امرن
ــ رله‌های MK3P2-I/S امرن

رله امرون

سخن آخر

یکی از محبوت‌ترین محصولات تولید شده توسط شرکت امرن، رله‌ها می‌باشند. این نوع از محصولات امرن از لحاظ کیفیت و قیمت فاصله زیادی با دیگر برندها دارند. رله‌های تولید شده توسط شرکت امرن از تنوع بالایی برخوردار هستند و مصرف کنندگان می‌توانند بر اساس نیازهایی که دارند، رله‌هایی با تعداد تیغه‌های متفاوت و یا ولتاژ بویین مختلف انتخاب نمایند. همین تنوع باعث شده است که شرکت‌های مطرح در زمینه ساخت تابلو، رله امرون را برای انجام فعالیت‌های خود انتخاب نمایند.

 

 

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر فروش رله امرن تاثیر گذاشته است، بدنه شیشه‌ای و شفافی که دارند، می‌باشد و همین عامل سبب شده است که عملکرد درونی کنتاکت‌ها مورد مشاهده قرار گیرند.

بازرگانی بهفر از نمایندگی‌های امرن محسوب می‌شود و رله امرون را در کنار دیگر محصولات امرن در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب نمودن بازرگانی بهفر، محصولاتی که از کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسبی برخوردار هستند را در اختیار داشته باشید.

مدل‌های گوناگونی از رله امرون به بازار عرضه شده است و ممکن است در برخی مواقع، مصرف کنندگان از تخصص کافی برخوردار نباشند و نتوانند انتخابی صحیح داشته باشند به همین منظور متخصصانی که در بازرگانی بهفر مشغول به فعالیت هستند، با توجه به نیاز مصرف کنندگان بهترین نوع رله که در رفع نیاز آن‌ها موثر است را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند و مشاوره‌های لازم را در جهت خرید بهتر به مصرف کنندگان ارائه می‌دهند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *