سه مزیت اصلی شمارنده H7CC امرون

شمارنده H7CC امرون

سه مزیت اصلی شمارنده H7CC امرون

در روند تولید محصولات، سالم بودن و نگهداری از شمارشگر که وظیفه اعلام تعداد را دارد ضروری است. وجود اشکال و اختلاف در میزان اعلام محصولات می تواند دقت سفارش را بامشکل رو برو کند و این امر سبب نارضایتی مشتری ها خواهد شد. اما شمارنده H7CC امرون کار را برای شما راحت خواهد کرد.

این شمارنده چند منظوره و از پیش تنظیم شده قابلیت هایی را برای کنترل کامل یا کنترل سرعت سنج ارائه می دهد که اشاره به روند نظارت بر سرعت چرخشی دستگاه چرخان دارد.

شمارنده H7CC امرون

بیایید نگاهی به سه مزیت برتر شمارنده H7CC امرون بیاندازیم.

  1. تنظیم شمارنده/ سهولت در کار با دور سنج

تنظیم و برنامه ریزی شمارنده ها و دور سنج ها معمولا  اغلب برای بیشتر مهندسان طراح دشوار و گیج کننده و مشکل است. رابط برنامه نویسی بهبود یافته H7CC با شش فلش بالا / پایین به شما امکان می دهد تا مشتریان به سرعت آن را با نیازهای ورودی / خروجی خاص خود برنامه ریزی کنند ، در نتیجه زمان نصب را ۴۰٪ یا بیشتر کاهش می دهد.

  1. مهندسان تولید می توانند به راحتی نمایشگر را از مسافت های طولانی بخوانند.

خواندن دقیق جزئیات نمایشگرهای LCD قرمز از مسافت های طولانی می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل ، امرون ترجیح داد از یک نمایشگر LED سفید استفاده کند ، که وضوح بیشتری را از دورتر ارائه می دهد. به لطف این افزایش وضوح و وفاداری بصری ، کاربران H7CC می توانند در صورت نیاز برای انجام کار سریعتر واکنش نشان دهند.

  1. ویژگی های پیشگیرانه، تعمیر و نگهداری داخلی به کاهش زمان خرابی کمک می کند.

هنگامی که شمارنده دور سنج به پایان عمر خود می رسد ، می تواند اعلان هشدار از کار می افتد و باعث کاهش تعداد واحد یا نظارت بر دور در دقیقه می شود. با H7CC، که به کاربر هشدار می دهد در صورت کاهش رله تماس یا خازن الکترولیتی آن تا حدی که توصیه می شود تعویض دستگاه انجام شود ، چنین تلفاتی رخ نخواهد داد.

شمارنده / دور سنج دیجیتال سری H7CC

نسخه به روز شده ای از کاملترین سری شمارنده های موجود در بازار امروز را ارائه می دهد. این شمارنده ها دارای یک رابط کاربری بهینه شده برای کاهش زمان برنامه ریزی و نمایشگر بهتر برای درک سریعتر در مسافت بیشتر علاوه بر سیستم هشدار پایان عمر یکپارچه هستند.

بررسی اجمالی

  • H 48 x W 48 x D 59
  • صفحه نمایش LED سفید که وضوح دید بالایی را ارائه می دهد
  • کلیدهای بالا / پایین دارای LED های یکپارچه برای بازخورد لمسی بصری هستند
  • رابط کاربری بهبود یافته عملکرد برنامه را تا ۶۰٪ کاهش می دهد
  • اعلان هشدار زمان تعویض نشان می دهد که زمان آن برای تعویض شمارنده چیست
  • پیکربندی های ۱ مرحله ای ، ۲ مرحله ای ، کل / از پیش تعیین شده ، دسته ای ، دوتایی ، شمارنده دوقلو و سرعت سنج

شمارنده H7CC امرون

محیط خشن

محصولات کنترلی می توانند در محیط های سختی قرار بگیرند که می توانند در حین فرآیند پاشیده شوند یا در گرد و غبار پوشانده شوند و یا از طریق محل گرم شوند. H7CC ، E5CN ، E5CSV ، H7CX ، H5CX و K3HB همگی دارای پانل های جلویی NEMA4X (معادل IP66) هستند بنابراین برای استفاده در این برنامه ها مناسب هستند ، همچنین نمای کم به این معنی است که در جلوی پنل از برجستگی کمتری برخوردار هستند بنابراین احتمال کثیف شدن کمتر است.

تغذیه کاسه

در کاسه تغذیه، اجزا به نوار نقاله منتقل می شود که از سنسور استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود  هیچکدام با هم تداخل ندارند زیرا در مرحله بعدی ممکن است مشکلی ایجاد شود. فیبر نوری به دلیل قطر کم پرتو امکان اندازه گیری دقیق را فراهم می کند. این بدان معناست که می توان آنها را به طور دقیق تنظیم کرد تا مشکلات احتمالی موجود در این برنامه را با بیش از حد زیاد بودن اجزا یا همپوشانی آنها هشدار دهند.

با عبور بسته ها از نوار نقاله، سنسور آنها را تشخیص می دهد که از خروجی سنسور می تواند NPN ، PNP یا تماس بدون ولتاژ باشد، به عنوان ورودی به پیشخوان استفاده می شود. گزینه های ۱ مرحله ای ، ۲ مرحله ای ، دسته ای ، جمع کننده و تعداد دوگانه برای پاسخگویی به بهترین وجه شما در دسترس است. از صفحه نمایش تغییر رنگ می توان برای دستیابی به مجموع از پیش تعیین شده استفاده کرد.

پر کردن بطری بوسیله سنسور

اطمینان از قرار گرفتن تعداد صحیح قرص در بطری بسیار مهم است، بنابراین بیمار نهایی دوز مناسب را دریافت می کند. فیبر نوری به دلیل تنوع احتمالی اندازه مورد استفاده قرار می گیرد. از تقویت کننده های فیبر نوری E3X می توان با تعداد زیادی هد مختلف استفاده کرد تا پرتوهای بسیار کوچکی را برای تشخیص اشیا کوچک ارائه دهد. همچنین می توان آنها را در فضاهای غیر قابل دسترس برای سنسورهای یکسان در یک مکان نصب کرد. با سرعت شمارش تا ۱۰ کیلوهرتز (۱۰۰۰۰ شمارش در ثانیه) دقت در برنامه های با سرعت بالا و با قطعات کوچک مانند تبلت ها. از خروجی پیشخوان می توان برای انتقال به ظرف بعدی استفاده کرد و تغییر رنگ به شما نشان می دهد که چه زمانی باید این اتفاق بیفتد.

قرص را در سینی قرار دهید

از فیبر نوری برای تأیید اینکه قرص ها به درستی در سینی ها رها می شوند استفاده می شود زیرا هرگونه انسداد در نتیجه بسته های ناموفق و تولید از بین رفته است. از تقویت کننده های فیبر نوری E3X می توان با تعداد زیادی هد مختلف استفاده کرد تا پرتوهای بسیار کوچکی را برای تشخیص اشیا کوچک ارائه دهد. همچنین می توان آنها را در فضاهای غیر قابل دسترس برای سنسورهای یکسان در یک مکان نصب کرد. شمردن موارد در بسته بندی قبل از مهر و موم شده ، به حفظ کیفیت محصول نهایی کمک می کند. اگر ساقه مسدود شود ، سینی ها خالی مهر و موم شده یا بخشی از آنها پر می شود ، در نتیجه خرابی در مرحله نهایی باعث افزایش هزینه و از بین رفتن محصول می شود.

راه های ارتباطی با ما

 

شماره های تماس:

 ۰۹۱۲۶۰۴۰۶۰۰      ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۴۴        ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۳۳

آدرس:

تهران – لاله زار جنوبی – پاساژ صنعت – طبقه همکف – پلاک۱۱

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *