سنسور درجه IP67G امرون

سنسور درجه IP67G امرون

سنسور درجه IP67G امرون

آیا میدانید که سنسور درجه IP67G امرون امرون هستند از آسیب های ناشی از برش روغن ایمن هستند؟

روغن برش کاری اصلی ترین صنایع در فلزکاری است، اما در مورد فن آوری های ظریف مانند سنسورها می تواند بسیار سخت باشد.

در واقع می توان گفت که: ۳۰٪ از خرابی اجزای ناشی از برش روغن است.
سنسور درجه IP67G امرون

 IP67G Omron

سنسورهای مقاوم در برابر روغن و نمره IP67G Omron این مشکل را با ارائه دوام ناهموار برای محیط های سخت حل می کنند. با حذف نفوذ روغن از هر جهت، خرابی غیر منتظره را به حداقل می رسانند و هزینه کلی مالکیت ماشین آلات را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

راز نفوذناپذیری این حسگرها در ترکیب منحصر به فرد غلاف های کابل بیرونی آنها نهفته است. این غلافهای کابل خارجی که از فلورورزین تشکیل شده است، لاستیک مخصوصی است که توسط شرکت Omron ساخته شده و مقاومت بالاتری در برابر خوردگی ایجاد می کند، از رسیدن روغن برش کاری به هسته فیبر جلوگیری می کند. این از دوام و تمیز بودن ماشین آلات حتی در سخت ترین محیط ها اطمینان حاصل می کند.

سنسور درجه IP67G امرون

غلاف کابل: غلاف کابل PVC یا PUR: روغن های برش نامحلول در آب در فلوئورزین باعث خراب شدن PVC و روغن های برش محلول در آب PUR را خراب می کنند، بنابراین باید از کابل صحیح استفاده شود. کاربرد در یک محیط روغنی باعث خراب شدن و شکستن کابل می شود و در نتیجه روغن برش به سطح عایق هادی وارد می شود. روغن برای ورود به PCB و از بین بردن مدار از این سطح پیروی می کند.

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل دقیق مسیرهای ورودی روغن برش نشان می دهد که خرابی غلاف های کابل یک عامل بزرگ است. غلاف های کابل اجزای مقاوم در برابر روغن OMRON از مواد فلورسین ساخته شده اند تا با یک ایده جدید و منحصر به فرد، حداکثر محافظت در برابر خرابی را داشته باشند.

سنسورهای مقاوم در برابر روغن Omron IP67G

فلورسین چیست؟

فلوئورزین یک لاستیک نیتریل بوتادین هیدروژنه است که با فلوروبر در یک ترکیب منحصر به فرد مخلوط شده و مشکلاتی از قبیل تورم و خراب شدن کابل را کاهش جلوگیری می کند. به طور کلی، لاستیک های مصنوعی مبتنی بر فلوئورکربن مقاومت زیادی در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی دارند و ترکیب Omron’s به طور خاص برای محافظت در برابر روغن برش بهینه سازی شده است.

با جلوگیری از نفوذ روغن به سطوح مفصلی، غلاف های کابل خارجی فلورسین در محافظت از صفحه مدار چاپی (PCB) درون سنسور نقش اساسی دارند.

قوی ترین کابل ها با غلاف های فلورسین

کابل Soft Fluororesin در انتظار ثبت اختراع که در برابر خرابی ناشی از برش روغن مقاومت می کند و برای اجزای مقاوم در برابر روغن استفاده می شود.

محافظت اضافی از Smartclick

علاوه بر غلاف کابل، اتصالات و مقاطع متحرک، روغن برش می تواند از طریق شکاف بین مواد غیر مشابه وارد شود. چندین سنسور مقاوم در برابر روغن Omron از ساختاری اختراع شده موسوم به Smartclick در ترکیب با مهر و موم واشر برای جلوگیری کامل از ایجاد شکاف استفاده می کنند. قفل یک حرکت مهر و موم شده  تمام راه های نفوذ روغن را مسدود می کند.

ترکیب Smartclick و مهر و موم واشر همچنین شل شدن پیچ در اثر لرزش را از بین می برد ، چالش اصلی بسیاری از محیط های تولیدی.

روش آب بندی پیشرفته

ورود از طریق اتصالات کابل با پیشرفته ترین روش آب بندی مسدود می شود.

روش حرارت بندی

یک کابل فلورسین با یک جز flu فلوئور که دارای قابلیت چسبندگی بالا و نقطه ذوب نزدیک به کابل است ، حرارت داده می شود. این مانع از ورود روغن برش از سطوح متصل می شود.

سنسور درجه IP67G امرون

روش تشکیل و آب بندی تکنیک اتصال سطح

روش منحصر به فرد قالب گیری بیش از حد OMRON که ترکیبی از روش های شکل گیری و آب بندی با تکنیک های اتصال سطحی است ، مانع از ورود روغن برش از طریق سطوح متصل به اتصال می شود

علاوه بر غلاف کابل ، اتصالات و مقاطع متحرک ، روغن برش در شکاف بین مواد مختلف به راحتی وارد می شود. اجزای مقاوم در برابر روغن OMRON با استفاده از یک روش پیشرفته آب بندی که اجازه ایجاد شکاف را نمی دهد ، مانع از ورود روغن برش می شوند.

سنسور درجه IP67G امرون

IP67G به چه معناست؟

به سنسورهای مقاوم در برابر روغن برش Omron درجه IP67G داده شده است که نشان دهنده محافظت در برابر غوطه وری و غوطه وری در آب تا یک متر است. IP مخفف “Ingress Protection” است، مجموعه ای از استانداردها که برای تعریف توانایی آب بندی دستگاه الکتریکی در مقاومت در برابر نفوذ مواد خارجی استفاده می شود. G نشان دهنده مقاومت در برابر روغن است.

سنسورهای دارای درجه IP67G Omron تست استاندارد روغن IP67G و همچنین تست عمر طولانی و تست غوطه وری روغن Omron را قبول می کنند. با مقاومت در برابر نفوذ روغن تا چهار سال، این اجزا مشکلات را در تمام مراحل تولید حل می کنند.

نمونه هایی از فناوری های سنجش مقاوم در برابر روغن از شرکت امرون

اجزای زیر که برای از بین بردن نفوذ روغن به هر شکلی طراحی شده اند، به تولیدکنندگان کمک می کنند تا از توقف بی برنامه جلوگیری کنند.
سنسورهای فوتوالکتریک مقاوم در برابر روغن IP67G، مدل E3ZR-C، دارای غلاف کابل بیرونی فلورسین و همچنین مهر و موم لیزر بدون چسب است.
سنسورهای مجاورت مقاوم در برابر روغن IP67G، مدل های E2ER و E2ERZ، همچنین دارای غلاف کابل خارجی فلورسین هستند و با یک جز flu فلورو جوش داده می شوند. مدل های استاندارد و ضد تراشه در دسترس هستند.

اتصالات مقاوم در برابر روغن IP67G

اتصالات مقاوم در برابر روغن IP67G، مدل XS5R، از ساختار Smartclick و مهر و موم واشر و همچنین یک غلاف کابل خارجی فلورین استفاده می کنند. فناوری شرکت Omron برای اطمینان از حداکثر حفاظت، روش های شکل دهی و آب بندی را با تکنیک های اتصال سطح ترکیب می کند.
از مزایای خط سنسور درجه IP67G امرون می توان به افزایش طول عمر، کنترل کیفیت بیشتر، انعطاف پذیری بیشتر، کارایی بهتر و کاهش زمان خرابی اشاره کرد.

 

راه های ارتباطی با ما

 

شماره های تماس:

 ۰۹۱۲۶۰۴۰۶۰۰      ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۴۴        ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۳۳

آدرس:

تهران – لاله زار جنوبی – پاساژ صنعت – طبقه همکف – پلاک۱۱

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *