خرید منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر

خرید منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر

منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر از دسته محصولات ریلی شرکت امرون است شما جهت اطلاع از قیمت و خرید منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر میتوانید با شماره درج شده در انتهای صفحه تماس برقرار کنید.

 

 

از سری های منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

منبع تغذیه امرن مدل S8VK-S

منبع تغذیه که با نام پاور نیز شناخته می‌شود به دستگاهی گفته می‌شود که در فراهم نمودن انرژی الکتریکی تعدادی از بارهای الکتریکی موثر است. هر چند منبع تغذیه بیشتر در دستگاه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث تبدیل حالت‌هایی از انرژی الکتریکی به حالت‌های دیگر می‌شوند؛ اما میتوان در دستگاه‌هایی که انرژی مکانیکی، خورشیدی و مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند از آن نیز استفاده کرد. در بخش‌های مربوط به مهندسی برق و الکترونیک و یا حتی در آزمایشگاه‌ها از منبع تغذیه استفاده‌های فراوانی می‌شود و همین عامل باعث شده است شرکت امرن مدل‌های گوناگونی از منبع تغذیه را تولید نماید و به بازار عرضه کند.در این مقاله منبع تغذیه امرن مدل S8VK-S بررسی می کنیم.

منبع تغذیه امرن مدلS8VK-G

منابع تغذیه این شرکت در چهار سری S8VK-C (قیمت پایین)، S8VK-G (استاندارد با ورودی تک فاز)، S8VK-T (استاندارد با ورودی سه فاز) و SVR-R (یونیت افزونگی)، تولید می‌شوند.

منبع تغذیه امرون مدلS8VK-G محدوده دمایی عملکردی بسیار گسترده‌ای از ۴۰- درجه سانتی گراد تا ۷۰+ درجه سانتی گراد دارد. این منبع تغذیه دارای دو سری ترمینال خروجی DC برای سیسم کشی آسان است. کارایی ۹۰ درصدی این منبع تغذیه به معنی مصرف برق پایین آن می‌باشد. این منبع تغذیه امرون می‌تواند توان را تا ۱۲۰ درصد تقویت کند. S8VKG دارای گیره ریلی DIN است که لرزش‌های دستگاه را پایین می‌آورد و نصب آن را آسان می‌کند.

منبع تغذیه امرن مدل S8VK-C

منبع تغذیه سوئیچینگ  امرن مدل S8VK-C، به منابع تغذیه گفته می‌شود که یک تنظیم کننده جریان را در برگرفته است تا زمانی می‌خواهد تغییرات را در توان الکتریکی به وجود آورد، کارایی بالایی ارائه دهد. عامل مهم که باعث شده است منابع تغذیه سوئیچینگ طرفداران داشته باشند، میتوان به بازده بالایی آن اشاره کرد.

شرکت‌های گوناگونی اقدام به تولید و عرضه منابع تغذیه نموده‌اند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها کمپانی امرن است که چندین سال از فعالیت آن در این عرصه می‌گذرد

منابع تغذیه امرن به انواع گوناگونی تقسیم می‌شوند که هر یک ویژگی‌هایی را در بر می‌گیرند. یکی از انواع منابع تغذیه امرن، منبع تغذیه امرن مدل S8VK-C می‌باشد. از ویژگی‌های منبع تغذیه امرن مدل S8VK-C میتوان به انعطاف پذیری بالا و نصب در فضاهای محدود اشاره کرد.

منبع تغذیه امرن مدل S8VK-C می‌تواند بدون هیچ گونه مشکلی در مکان‌هایی که دمای آن‌ها -۲۵ درجه تا ۶۰ درجه است، فعالیت داشته باشد. همچنین این نوع از محصولات امرن در توان‌های ۶۰ تا ۴۸۰ وات طراحی شده‌اند. منبع تغذیه امرن مدل S8VK-C انواعی را در بر می‌گیرد

منبع تغذیه مدل S8VK-C06024 امرن

منبع تغذیه مدل S8VK-C12024 امرن

منبع تغذیه مدل S8VK-C24024 امرن

منبع تغذیه مدل S8VK-C48024 امرن

 

محصولات امرون 

راه های ارتباطی با ما جهت خرید منبع تغذیه ۲۴ ولت ۲.۵ آمپر

شماره های تماس:

 ۰۹۱۲۶۰۴۰۶۰۰      ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۴۴        ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۳۳

آدرس:

تهران – لاله زار جنوبی – پاساژ صنعت – طبقه همکف – پلاک۱۱

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *