خرید منبع تغذیه امرن

خرید منبع تغذیه امرن

خرید منبع تغذیه امرن

دستگاهی که انرژی مورد نیاز برای بار یا همان مصرف کننده را فراهم کند منبع تغذیه نامیده می‌شود و امروزه در بسیاری از دستگاه‌های صنعتی کاربرد زیادی دارد به همین علت روز به روز بر میزان خرید منبع تغذیه امرن افزوده می‌شود زیرا این منبع تغذیه از ویژگی‌ها و مزایای ویژه ای برخوردار است.

در ادامه به آنها و همچنین نحوه خرید آسان این محصول از بازرگانی بهفر که به طور تخصصی نمایندگی فروش محصولات شرکت امرن مشغول است اشاره خواهیم نمود تا شما بتوانید با آگاهی بیشتر نسبت به خرید آن اقدام کنید و از فواید بیشمار آن بهره مند شوید پس با ما همراه باشید.

 

 

اهمیت و مزایای خرید منبع تغذیه امرن

برای آن که بتوانید به میزان اهمیت خرید منبع تغذیه امرن پی ببرید بهتر است در ابتدا به طور خلاصه تعریف کوتاهی از کارایی این دستگاه ارائه دهیم تا اهمیت استفاده از آن برایتان بیشتر روشن شود، به بیان ساده منبع تغذیه امرن که به اصطلاح به آن پاور یا پی سی یو نیز گفته می‌شود، برای تامین نمودن انرژی مورد نیاز دستگاه‌های الکتریکی به کار برده می‌شود زیرا کار اصلی این منبع این است که انرژی لازم را از منابع انرژی مختلف مانند برقی، خورشیدی و… گرفته و آن را به ولتاژ یا جریان مناسب برای دستگاه‌های الکتریکی تبدیل نماید، این منابع تغذیه را به صورت قسمتی از بار و یا به طور جداگانه مورد استفاده قرار می‌دهند.

با توجه به این که منبع تغذیه در ساخت انواع کامپیوترها و یا دستگاه‌های صنعتی کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اهمیت وجود آنها را نمی‌توان انکار کرد زیرا اگر از منبع تغذیه استفاده نشود عمر دستگاه‌ها بسیار کوتاه شده و امکان استفاده طولانی مدت نیز از آنها نیز دیگر وجود نخواهد داشت بنابراین خرید منبع تغذیه امرن یکی از اقدامات اولیه برای ساخت و یا استفاده از وسایل الکتریکی به حساب می‌آید.

خرید این منبع تغذیه برای افراد و شرکت‌های مختلف مزایای زیادی نیز به همراه دارد.

که از این مزایای می‌توان به چند نمونه زیر اشاره کرد:

۱-بالا بردن ایمنی در دستگاه های مختلف:

از قدیم گفته اند اول ایمنی بعد کار یعنی باید ابتدای شروع به کار با هر دستگاهی از جمله دستگاه‌های الکتریکی از میزان ایمنی آنها آگاهی پیدا کرد زیرا در غیر اینصورت ممکن است مشکلات جدی و گاه جبران ناپذیر برای افراد پیش آید به همین خاطر می‌توانید با خرید منبع تغذیه امرن ایمنی دستگاه‌های مورد استفاده خود را بالا برده و با این کار علاوه بر تضمین ایمنی خود باعث بالا رفتن عمر مفید دستگاه نیز شوید.

۲-قطع نمودن جریان دستگاه در مواقع اضطراری:

برخی اوقات حوادث ناگهانی مانند خطاهای الکترکی ایجاب می‌کند تا دستگاه را بلافاصله خاموش کنیم در این شرایط اگر دکمه خاموش کردن دستگاه نیز خراب شود احتمال به وجود آمدن خسارات جانی و مالی بالا خواهد رفت اما نگران نباشید زیرا با کمک منبع تغذیه امرن به راحتی می‌توانید دستگاه مورد نظر را سریعا خاموش کنید.

۳-اصلاح کردن ضریب های‌توان:

هرگاه در جریان برق اتصالاتی رخ دهد ضریب توان نیز دستخوش تغییراتی قرار می‌گیرد که این موضوع باعث کاهش عملکرد مفید دستگاه خواهد شد به همین علت قابلیت اصلاح کردن ضریب توان در منبع تغذیه امرن پیش بینی شده است که با این قابلیت به شما امکان اصلاح نمودن سریع ضریب توان را می‌دهد.

بازرگانی بهفر با دارا بودن سابقه درخشان خود محصولات امرن را با کیفیت باورنکردنی به شما ارئه می‌کند تا بتوانید به کمک این محصولات از مزایای ویژه ای برخوردار شوید.

قیمت منبع تغذیه ۲۴ ولت ۵ آمپر

#محصولات امرون  #منبع تغذیه امرون  #نمایندگی امرون

انواع مختلف منبع تغذیه امرن

به دلیل بالا بودن کاربردهای منبع تغذیه امرن و نیاز وسایل الکتریکی به آن، شرکت امرن در طراحی و تولید این محصول تنوع ایجاد نموده است تا به کمک آن تمام نیازهای دستگاه‌های مختلف به پاور به طور کامل برطرف شود به همین علت قبل از خرید منبع تغذیه امرن باید با انواع مختلف آن آشنا شوید و متناسب با دستگاه و نیاز آن یکی را انتخاب نمایید.

انواع مختلف منبع تغذیه امرن را می‌توان به طور کل در دو دسته به صورت زیر تقسیم بندی کرد:

۱-منبع تغذیه خطی ( Linear Power Supplies ):

دلیل نام گذاری این منبع به خطی این است که عمل قطع و وصل نمودن جریان در آن صورت نمی‌گیرد و تنها دلیل آن همین قابلیت قطع و وصل نمودن جریان است زیرا اگر به ساختار آن نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که در اجزای سازنده از قطعات غیر خطی مانند دیود نیز کمک گرفته شده است.

از مزایای این منبع تغذیه می‌شود به مواردی مانند پاسخ دهی بسیار سریع در مدت کوتاه، دارا بودن توانایی حمل کردن میزان بار بسیار زیاد، جلوگیری از ورود نویز به میزان زیاد، قابلیت استفاده برای توان های کم به میزان ۱۰ یا کم تر و… اشاره کرد.

 

۲-منبع تغذیه سوئیچینگ ( Switched-Mode power supplies ):

منبع تغذیه سوئیچینگ به کمک سوئیچ کردن یکی از ذخیره کننده‌های انرژی، می‌تواند جریان را تنظیم کند، منبع تغذیه امرن دارای دو قابلیت قطع و وصل کردن جریان می‌باشد که در حالت اتصال ترانزیستور در دستگاه هیچ گونه مقاومتی نخواهد داشت.

در حالت قطع بودن جریان نیز هیچ‌گونه جریانی نمی‌تواند از آن عبور کند و به همین دلیل با توجه به مزیت‌های آن نتیجه می‌گیریم که بازدهی آنها چیزی در حدود ۱۰۰ درصد است، علاوه بر گفته‌های فوق مزایای این مدل بازدهی بسیار بالا، وزن بسیار سبک و اندازه کوچک، افزایش دادن راندمان کاری ترانزیستور در حدود ۶۸ تا ۹۰ درصد، پایین بودن هزینه آن به دلیل امکان استفاده از سیم پیچ برای در اختیار داشتن خروجی دیگر، کمک به افزایش فرکانس کاری و… است.

بازرگانی بهفر در حوزه فروش منبع تغذیه امرن در هر دو مدل گفته شده به فعالیت مشغول است به همین خاطر می‌توانید هر مدل از پاورهای گفته شده در بالا را با توجه به نوع دستگاه و مزایای هر کدام به راحتی در این نمایندگی پیدا کرده و خریداری نمایید.

کاربردها و خرید منبع تغذیه امرن

خرید منبع تغذیه امرن کاربردهای زیادی در ساخت دستگاه‌های مختلف دارد البته باید توجه داشته باشید که هر دستگاه نیاز به منبع تغذیه مخصوص به خود را  دارد به همین خاطر در هنگام خرید باید دقت کنید تا بتوانید منبع تغذیه مناسب دستگاه خود را بخرید زیرا در غیر اینصورت پاور خریداری شده بدون استفاده خواهد شد، ما در این قسمت قصد داریم تا کاربردهای مهم این محصول را برای شما شرح دهیم.

 

کاربردهای خرید منبع تغذیه امرن عبارت اند از:

۱-ساخت کامپیوترهای خانگی و صنعتی:

اگر در ساخت کامپوترهای خانگی و صنعتی از منبع تغذیه امرن استفاده شود، امکان در اختیار داشتن چند ولتاژ به طور همزمان برای کاربران فراهم خواهد شد البته ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که اگر می‌خواهید برای کامپوتر خود منبع تغذیه امرن را تهیه کنید باید حتما به ولت مورد نیاز کامپوتر خود توجه داشته باشید.

۲-آزمایشگاه های الکترونیک:

آزمایشگاه‌های الکترونیک همانطور از نامش پیداست آزمایش‌های مختلف را به کمک دستگاه‌های الکترونیک انجام می‌دهند و این موضوع موجب شده تا حساسیت بر روی عملکرد دستگاه‌های آزمایشگاهی بسیار زیاد شود، یکی از راه حل‌های مطمعن برای جلوگیری کردن از ایجاد مشکلات احتمالی و خراب شدن نتایج آزمایش این است که این آزمایشگاه‌ها اقدام به خرید منبع تغذیه امرن برای حفاظت از دستگاه‌های الکترونیک مورد نظر خود کنند.

۳-استفاده در وسایل جوشکاری مانند موتور جوش:

امروزه اگر به اطراف خود نگاهی بیاندازیم متوجه می‌شویم که اکثر وسایل مورد استفاده در اطرافمان به وسیله جوش به هم متصل شده اند برای همین کیفیت و عملکرد دستگاه جوش به طور مستقیم بر میزان کیفیت وسایل روزمره ما تاثیر می‌گذارد، دستگاه جوش به کمک منبع تغذیه مناسب کارکردی با راندمان بالاتر به ما ارائه خواهد داد.

۴-در زمینه اتوماسیون:

حوزه اتوماسیون شامل وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی، انواع پمپ‌های مختلف، دستگاه‌های استفاده شده در خطوط تولید و… می‌شود که تمامی آنها برای بالا بردن میزان کارایی خود نیازمند خرید منبع تغذیه امرن هستند.

این چند نمونه تنها موارد محدودی از کاربردهای بیشمار این دستگاه بی نظیر بود که برای شما به طور خلاصه شرح داده شد، برای خرید مطمعن این محصول بهتر است به بازرگانی بهفر مراجعه کنید تا این محصول را به راحتی و با اطمینان خاطر از میزان کیفیت بخرید.

 

 

مزیت خرید منبع تغذیه امرن نسبت به محصولات مشابه در بازار

شاید این سوال برای پیش آید که خرید منبع تغذیه امرن نسبت به کالاهای مشابه در بازار از چه مزیت‌هایی برخوردار است و چه مواردی باعث ایجاد تمایز میان آنها شده است؟

پاسخ این سوال در گرو بیان نمودن چند نمونه از ویژگی‌های تولید منبع تغذیه امرن می‌باشد.

مزیت خرید منبع تغذیه امرن با محصولات مشابه در موارد زیر است:

۱-استفاده از دانش روز دنیا:

شرکت امرن که یک شرکت ژاپنی معروف است و در حوزه ساخت و تولید محصولات الکتریکی و اتوماسیون فعالیت دارد توانسته با استفاده از دانش روز محصولاتی مانند منبع تغذیه را با کیفیت باورنکردنی تولید و به سایر کشورها از جمله ایران صادر کند همچنین به علت ساخت اصولی و کمک از بهترین مهندسان توانسته با سرعت خیلی زیادی از رقیبان خود پیشی بگیرد.

۲-به کار بردن مواد اولیه مرغوب:

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت و محبوبیت منبع تغذیه امرن را می‌توان استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک دانست زیرا هر چه میزان مرغوبیت مواد اولیه بالا رود به همان میزان نیز کارایی محصول بالاتر خواهد رفت و در نتیجه مشتریان رضایت بیشتری نیز نسبت به خرید منبع تغذیه امرن در مقایسه با محصولات مشابه در بازار خواهند داشت.

۳-دارا بودن استانداردهای جهانی معتبر:

جالب است بدانید که شرکت امرن تمام محصولات خود را مطابق با استانداردهای معتبر جهانی تولید می‌کند و این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر میزان محبوبیت و اعتبار این برند داشته است.

۴-کنترل کیفی:

در شرکت امرن هر محصولی بعد از طی نمودن مراحل ساخت توسط تیم نظارت کنترل کیفی مورد بررسی قرار می‌گیرد و تست می‌شود تا اگر به طور اتفاقی در محصول ساخته شده مشکلی ایجاد شده باشد، از آن مطلع و نسبت به رفع آن اقدامات مناسب را انجام دهند.

بنابراین نتیجه می‌گیریم

که مزیت خرید منبع تغذیه امرن نسبت به کالاهای مشابه در بازار به علت وجود ویژگی‌های مثبت در پروسه تولید محصول شرکت امرن می‌باشد البته همانطور که گفتیم شعبه اصلی این شرکت در ژاپن قرار دارد پس اگر در ایران ساکن هستید و می‌خواهید منبع تغذیه امرن را به صورت اورجینال خریداری کنید نگران نباشید زیرا می‌توانید به راحتی از بازرگانی بهفر که سابقه درخشانی در فروش محصولات شرکت امرن دارد خرید خود را انجام دهید.

منبع تغذیه امرون#نمایندگی منبع تغذیه امرن

قیمت خرید منبع تغذیه امرن

از گذشته تا کنون چند عامل مهم در خرید محصولات مختلف تاثیر گذار بوده ، یکی از این عوامل مهم قیمت محصولات است به طوری که بالا یا پایین رفتن قیمت بر میزان عرضه و فروش در بازار تاثیر مستقیم خواهد داشت، خرید منبع تغذیه امرن نیز شامل همین تاثیرات می‌شود برای همین در این قسمت می‌خواهیم عوامل موثر بر قیمت منبع تغذیه امرن را مورد بررسی قرار دهیم تا بدانیم که چه عواملی قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

عوامل موثر بر قیمت خرید منبع تغذیه امرن به صورت زیر است:

۱-نوع بسته بندی:

هر چه نوع بسته بندی بی کیفیت تر باشد امکان آسیب دیدن محصول افزایش پیدا می‌کند بنابراین به دلیل آن که منبع تغذیه امرن از ژاپن به ایران صادر می‌شود باید حتما از بسته بندی بسیار مناسبی برای جلوگیری از ورود آسیب برخوردار باشد که این بسته بندی می تواند اندکی قیمت را تغییر دهد.

۲-نوع حمل و نقل:

برای صادرات و واردات محصولات راه‌های مختلف آبی، هوایی و زمینی وجود دارد که هزینه‌های هر یک با دیگری متفاوت است برای مثال هزینه حمل و نقل هوایی بسیار بیشتر از حمل و نقل به صورت آبی می‌باشد به همین خاطر در مواقعی که یکی از راه‌های حمل و نقل ارزان به دلایل مختلفی امکان پذیر نباشد ناچار به استفاده از روش های گران تر خواهند بود که این امر قیمت خرید منبع تغذیه امرن را افزایش خواهد داد البته این نوع تغییرات همیشگی نیست.

۳-قیمت مواد اولیه با نرخ جهانی:

قیمت مواد اولیه به کار برده شده در ساخت این محصول با نرخ جهانی تغییر می‌کند پس اگر قیمت مواد اولیه به صورت جهانی افزایش پیدا کند به همان میزان نیز قیمت محصولات در بازار نیز بیشتر خواهد شد.

با توجه به موارد گفته شده بهتر است از نمایندگی‌هایی خرید کنید که قیمت مناسب و معقولی با در نظر گرفتن عوامل بالا را به شما بگوید، بازرگانی بهفر تمامی محصولات امرن را با قیمت مناسب و معقول به مشتریان خود عرضه می‌کند.

 

منبع تغذیه امرون

نکات مهم در هنگام خرید منبع تغذیه امرن

اگر نکات مهم را در هنگام خرید منبع تغذیه امرن در نظر داشته باشید، این نکات به شما کمک خواهند کرد که یک خرید عالی و مناسب را تجربه کنید بنابراین اگر قصد خرید این محصول پرکاربرد را دارید هیچ گاه از نکاتی که در ادامه خواهد آمد غافل نشوید.

نکات مهم در هنگام خرید منبع تغذیه امرن عبارت اند از:

۱-توجه به سلامت فیزیکی محصول:

سلامت فیزیکی محصول ممکن است در اثر عوامل متعدد مانند حمل نامناسب و… دچار آسیب شود بنابراین حتما به این مورد در هنگام خرید توجه داشته باشید، برای اطمینان کامل از سلامت فیزیکی بهتر است خرید خود را از نمایندگی‌های معتبر انجام دهید.

۲-توجه به گارانتی و ضمانت نامه:

گارانتی و ضمانت نامه به شما اطمینان بیشتر در مورد عملکرد و کارایی مفید دستگاه می‌دهد به همین خاطر این مورد را نیز مورد غفلت قرار ندهید.

۳-اطمینان از اعتبار نمایندگی:

اعتبار نمایندگی به میزان زیادی بر خرید منبع تغذیه امرن تاثیر می‌گذارد زیرا مشتریان به یک نمایندگی معتبر بیشتر اعتماد می‌کنند علاوه بر آن امروزه با زیاد شدن شرکت های کلاهبردار در این زمینه پیشنهاد می شود تا وقتی نسبت به اعتبار نمایندگی اطمینان پیدا نکرده اید هیچ گونه خریدی را انجام ندهید.

۵-اطمینان پیدا کردن از اورجینال بودن محصول:

هرگاه یک محصول با برند خاصی محبوبیت زیادی به دست می‌آورد عده ای به فکر ساخت تقلبی آن محصول و عرضه با قیمت پایین تر به مشتریان می‌افتند که باید در این مورد بسیار دقت کنید تا در دام آنها گرفتار نشوید.

بازرگانی بهفر با اطمینان خاطر دادن به مشتری در مورد کیفیت و اورجینال بودن محصولات امرن توانسته نظر مثبت مشتریان را به خود جلب نماید.

 

منبع تغذیه امرون

چرا نمایندگی بهفر برای خرید منبع تغذیه امرن قابل اطمینان است؟

 

نمایندگی بهفر چه ویژگی‌هایی دارد که توانسته رضایت مشتریان را جلب کند ما در ادامه ویژگی‌های این نمایندگی را خواهیم گفت.

اولین و مهمترین ویژگی نمایندگی بهفر این این است که امکان اخذ مشاوره برای خرید منبع تغذیه امرن و دیگر محصولات را در اختیار مشتری قرار می‌دهد زیرا گاهی، افراد با توجه به تنوع در مدل‌های منبع تغذیه امرن دچار سردرگمی می‌شوند و به همین خاطر متقاضیان نمی‌توانند مدل مناسب را انتخاب کند بنابراین بهتر است قبل از خرید با مشاوران با تجربه در این حوزه مشورت کنند و از راهنمایی‌های آنها استفاده نمایند، بازرگانی بهفر مشاوره لازم را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا آنها بتوانند خرید مناسبی را داشته باشند.

 

بازرگانی بهفر با دارا بودن سابقه درخشان خود در زمینه فروش محصولات امرن طی سال‌ها فعالیت خود همواره در تلاش برای فراهم کردن راحتی کار خریداران است به همین منظور در جهت تسهیل امر خرید راه‌های مختلفی را برای مشتریان میسر کرده است که این راه‌ها به صورت زیر است:

 

 

۱-خرید به صورت آنلاین:

به دلیل افزایش مشغله افراد و دور بودن مسافت‌ها در شهرهای بزرگ مانند تهران امروزه خرید آنلاین بسیار مورد علاقه مردم قرار گرفته است، شما برای خرید منبع تغذیه امرن می‌توانید به آدرس سایت www.behfarco.com/omron بروید و به راحتی با دیدن محصولات شرکت امرن و بعد از اخذ مشاوره‌های لازم یکی را متناسب با نیاز و خواسته خود انتخاب کنید.

۲-خرید به صورت تلفنی:

اگر مایل به خرید تلفنی هستید و خریدهای خود را اکثرا با این روش انجام می دهید بازرگانی بهفر برای شما نیز چاره ای اندیشیده است، کافیست با شماره تماس‌های زیر تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

شماره های تماس: ۰۲۱۳۳۹۱۲۰۴۴ ، ۰۲۱۳۳۹۱۲۰۳۳

۳-خرید به صورت حضوری:

در روش آخر که یک روش سنتی نیز محسوب می‌شود امکان مراجعه حضوری برای خرید نیز وجود دارد اما این روش در مقایسه با روش‌های قبلی سختی خاص خود را دارد زیرا برای مراجعه حضوری باید یک تایم خالی پیدا کنید و ممکن است مجبور باشید مسافت زیادی را تا محل نمایندگی بروید اما با این حال اگر تصمیم به خرید منبع تغذیه امرن به صورت حضوری را دارید باید به نشانی: تهران، لاله زار جنوبی، پاساژ صنعت، طبقه همکف، پلاک ۱۱ رفته و در آنجا شخصا و حضوری محصولات مورد نیاز خود را بخرید.

 

 

خدمات پس از فروش منبع تغذیه امرن

خدمات پس از فروش در خرید منبع تغذیه امرن بسیار حیاتی و ضروری است زیرا اگر این محصول بدون خدمات پس از فروش به مشتری فروخته شود تنها کسی که ممکن است متحمل ضررهای مالی زیادی شود مشتری است چون به خاطر اتفاقات غیر منتظره محصولات نیاز به تعمیر و تعویض پیدا خواهند نمود در این شرایط اگر محصول خریداری شده از خدمات پس از فروش برخوردار نباشد خریدار بایستی تمام هزینه‌های مربوط به تعمیر را از جیب خود پرداخت کند.

بنابراین بر خلاف نظر برخی افراد که عقیده دارند خدمات پس از فروش فایده چندانی ندارد و وجودش با نبودش هیچ تفاوتی برای مشتری نخواهد داشت باید بگوییم که اصلا این گونه نیست زیرا این خدمات مزایای زیادی به همراه دارد.

دو نمونه از مزایای خدمات پس از فروش در خرید منبع تغذیه امرن:

۱-کاهش هزینه های مربوط به تعمیر:

این خدمات در کاهش هزینه‌های مربوط به تعمیرات بسیار کمک خواهد نمود زیرا خدمات پس از فروش باعث می‌شود که هیچ گونه هزینه ای از شما بابت تعمیرات مربوط به اشکلات خود دستگاه گرفته نشود.

۲-اطمینان خاطر بیشتر مشتری:

خدمات پس از فروش به مشتری این اطمینان خاطر را می‌دهد که از برند معتبری خرید خود را انجام داده و شرکت و نمایندگی فروش محصولات خریداری شده را بعد از خرید نیز پشتیبانی می‌کند، این موضوع اعتماد مشتریان را جذب کرده و میل به خرید منبع تغذیه امرن را در آنها افزایش می‌دهد.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

خرید محصولات امرون

۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۳۳     ۰۲۱-۳۳۹۱۲۰۴۴     ۰۹۱۲۳۹۸۹۵۰۰

تماس بگیرید