ارتقاء PLC مدل CP1E به CP2E

ارتقاء PLC مدل CP1E

ارتقاء PLC مدل CP1E

آیا از پی ال سی امرن مدل CP1E استفاده می کنید؟

اکنون زمان ارتقاء آن رسیده است، ارتقاء PLC مدل CP1E . به ساده ترین روش، ماشین‌های خود را با کنترلر CP2E قدرتمند کنید. این مدل کاملا با مدل قبلی سازگار است و کارکرد های بیشتری را در آینده به شما ارائه خواهد داد.

به ساده ترین روش اتوماسیون خود را به طور یکپارچه تقویت کنید.

CP2E Micro PLC برای تجهیزات فشرده طراحی شده است و از جمع آوری داده ها و ارتباط ماشین به ماشین پشتیبانی می کند. پی ال سیCP2E یک راه حل بسیار عالی و وسیله ای قدرتمند و موثر برای ماشین های مستقل تولید شده به صورت سری است که نسبت قیمت و عملکرد کلیدی است.

کنترلر سری CP2E یک راه حل بسیار کارآمد برای تولید ارائه می دهد که در آن قابلیت ردیابی و نظارت بر ماشین مهم است. بنابراین این دستگاه، از فرآیند رسیدن به عملکرد خوب پشتیبانی می کند. علاوه بر این، با افزایش دامنه دما، CP2E قابلیت اطمینان را در برنامه های خاص افزایش می دهد.

در مقایسه پی ال سی CP1E با کنترلر CP2E  مقدار زیر را به شما ارائه خواهد داد

پردازش تقریباً ۵ برابر سریعتر از CP1E

 

ارتقاء PLC مدل CP1E

دیگر نیازی به تعمیر و نگهداری آن نیست

در ارتقاء PLC مدل CP1E، دامنه دمای عملیاتی گسترده مدل، استفاده قابل اعتماد را در ماشین آلات برای صنایع غیر تولیدی که در آن تقاضا برای استفاده از کنترلرها در حال افزایش است، تضمین می کند. کنترلر CP2E مزایای زیر را ارائه می دهد

  • دامنه دمای عملیاتی گسترده
  • عملکرد بدون باتری
  • نشانگرهای LED ترمینال ورودی/خروجی برای عیب یابی سریع
  • بازیابی خودکار با تداخل الکتریکی

ارتقاء PLC مدل CP1E

اتصال بهبود یافته به شبکه و دستگاه های سریال

کنترلر CP2E روشی مقرون به صرفه برای افزودن اترنت به ماشین های فشرده ارائه می دهد. داده های عملکرد ماشین را جمع آوری می کند و اطلاعات لازم را با شبکه میزبان به اشتراک می گذارد. این مدل دارای ۲ پورت اترنت برای ارتباط داده ها است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

کاهش زمان توسعه با برنامه نویسی بلوک های تابع (FBs).

پی ال سی امرون مدل CP2E متن ساختار یافته و برنامه نویسی FB را برای ایجاد FB های خود و استفاده مجدد از آنها ارائه می دهد. داده های برنامه از پیش تعریف شده، در قالب یک بلوک تابع، کار توسعه برنامه را کاهش می دهد و کیفیت را از طریق استانداردسازی بهبود می بخشد.

این تقریباً به هر کسی امکان می‌دهد ماشین‌هایی را راه‌اندازی کند که کنترل پیچیده‌ای را انجام می‌دهند و زمان مورد نیاز برای برنامه‌نویسی، آزمایش، اشکال‌زدایی و نگهداری را کاهش می‌دهند.

ارتقاء PLC مدل CP1E

به طور کامل با CP1E سازگار است

ارتقاء PLC مدل CP1E را می توان به راحتی در چند مرحله انجام داد. شما می توانید برنامه CP1E آپلود شده را با یک کلیک به CP2E تبدیل کنید.

ارتقاء PLC مدل CP1E

چگونه این تبدیل و جابجایی را انجام دهیم؟

۱. در CX-Programmer، مدل PLC برنامه کاربر CP1E را از “CP1E” به “CP2E” یا “CP2E-N” تغییر دهید. همچنین فرمت CPU را تنظیم کنید.

۲. تبدیل خودکار انجام می شود!

برای اطلاعات بیشتر در مورد روش تبدیل و جایگزینی پیشنهادی برای کنترلر CP1E، لطفاً راهنمای تعویض CP1E به CP2E را دنبال کنید.

 

پی ال سی امرون CP2E همراه با سری NB HMI یک راه حل عالی برای ماشین های برد فشرده ارائه می دهد.

دانلود و استفاده از پروژه NB HMI Faceplates، زمان برنامه نویسی را با یک سری صفحات آماده کاهش می دهد تا به راحتی برنامه HMI خود را بسازید.

ارتقاء PLC مدل CP1E

نحوه خرید پی ال سی امرون مدلcp1e

محصولات

مقالات دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *