نمایندگی امرون و آشنایی با این شرکت

منبع تغذیه امرون

تاریخچه امرون

امرون یک شرکت الکترونیک ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات الکتریکی خودرو، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات خودکارسازی و تجهیزات پزشکی و ابزارهای مراقبت سلامت فعالیت می نماید.بنیانگذار کارخانه امرون کازاما تاتائیسی است که با تاسیس یک کارخانه رله کوچک کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر تعداد زیادی نمایندگی امرون در جهان را تامین می کند.

شرکت امرون در سال ۱۹۳۳ توسط کازوما تاتاسی  در شهر اوساکا تأسیس شد و دفتر مرکزی در شهر شیموکیو و کیوتو ژاپن قرار دارد و بخشی از سهام و آن در بازارهای بورس توکیو، بورس اوساکا و بورس فرانکفورت معامله می‌شود.

نمایندگی امرون
#شرکت یاسکاوا #شرکت آتونیکس #فروش آتونیکس

 آقای تاتاسی در طول ۹۰ سال دائماً در حال نوآوری بود. تکنیک های جدید مدیریتی را توسعه می‌داد و به دنبال چالش و فرصت‌های جدید بود. اگر او را تنها یک تاجر بدانیم تعهد عمیق وی در مسائل اجتماعی و حمایت از هنر را به فکر و ذهن نادیده گرفته ایم.  تعهد شخصی آقای تاتاسی در خدمت به جامعه بود و هر آنچه که از تجربیات آموخته بود استفاده کرد و دانش خود را در گیر تجارت ساخت تا رشد شرکت‌ها را تحریک کند.

دستاورد های اولیه

کارخانه ی کازوما ،اگر چه در ابتدای تجارت درآمد چندانی نداشت اما در سال ۱۹۳۳ با یک دوست قدیمی که فروشنده اشعه ایکس بود آشنا شد. این دوست برای اختراع بعدی خود ایده های کازوما را ارائه داد. تایمر برای دستگاه های اشعه ایکس که از یک رله نوع القایی بود استفاده کر.

د در سال ۱۹۳۵ سازمان برای شرکت خود مارک تجاری را در یک آگهی تمام صفحه قرار داد که کار غیر مرسوم بود. با افزایش سفارشات رله کارخانه ثابت کرد که مسئولیت رسیدگی به تولید کار بسیار ناچیز است.  در سال ۱۹۳۶ کازوما کارخانه جدیدی را در نووزاتو ساخت که سال بعد عملیات را به توکیو گسترش داد.

اهداف امرون

هدف و ماموریت این شرکت برای بهبود زندگی و مشارکت در یک جامعه بهتر بود؛ این همان تفکری است که شرکت امرون را به سمت جلو سوق می دهد و طی مسیر ما را با این مجموعه به هم پیوند داد.

 برای کمپانی بزرگی همچون امرون انتخاب بهترین شیوه و راهکار برای توزیع شبکه محصولات این شرکت و برای مدیریت بازار های جهانی خود با انتخاب دقیق نمایندگی استفاده می‌کرد. امرون در رفع نیازهای اجتماعی پیشگام بوده تا جامعه ای بهتر حاصل شود .

در نتیجه به تولید محصولات با نوآوری های بیشمار دست یافت و از این طریق به پیشرفت جامعه و بهبود هر چه بهتر زندگی مردم و مشاغل، نقش مهمی ایفا کرد .شرکت امرون تحت هدایت همین فلسفه فکری به طرز چشمگیری رشد کرد؛ تا جایی که به یک شرکت جهانی تبدیل شد و امروزه با حدود ۱۲۰ کشور و منطقه در سراسر جهان تجارت می‌کند. در سیستم توزیع این شرکت مبنای کار بر این است تا محصولات از درب کارخانه به دست مصرف کننده حقیقی برسد. برای این کار شرکت امرون در ابتدای کار بازار جهانی خود را محدود به چند کشور مثل: آمریکا، ژاپن و اروپا ،چین بزرگ و آفریقا و و آسیا و اقیانوسیه کرد که همین مناطق نیز به کشورهایی تقسیم می شود شرکت امرون برای احاطه ی بیشتر به بازار توزیع و مدیریت نمایندگی در هر منطقه را به یک یا چند نفر تقسیم کرده است. در حال حاضر اتوماسیون کارخانه، مراقبت‌های بهداشتی و راه حل تجاری سه عنوانی است که به آسانی می توان برای جامعه پیشرو ارزش تولید کرد.

کمپانی امرون به غیر از اتوماسیون صنعتی در زمینه های دیگری از قبیل پزشکی نیز فعالیت می‌کند که هر کدام از آنها دارای نمایندگی های خاص خود هستند.

دفاتر مرکزی امرون در جهان

مدیریت کردن شرکتی با درآمد سالیانه ۹ میلیاردی و داشتن ۴۰ هزار کارمند و تعداد بسیار زیادی نمایندگی امرون در سرتا سر جهان قطعا کار بسیار مشکلی است . آمار ارائه شده از شرکت امرون مربوط به سال ۲۰۱۵ است. برای مدیریت کردن این حجم انبوه و شرکتی به این بزرگی نمی شود با یک یا دو دفتر سازماندهی کرد. این امر نیاز مبرم به ایجاد دفاتر در همان مناطق تحت پوشش است تا با شرایط و اقتضائات خود منطقه توسط دفاتر مرکزی امرون سازماندهی شود.

فناوری های امرون

Decentralized xیک چارچوب یادگیری ماشینی است که به جمع کردن مدل های مختلف یادگیری ماشینی به جای جمع کردن داده های اصلی در سمت مشتری عملکرد سیستم‌های آن را بهبود می‌بخشد .

چالش‌های فعلی در آموزش سیستم های هوش مصنوعی

فناوری های هوشمند مصنوعی در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است .با این حال هنوز یک سوال باز باقی مانده  که چگونه مقدار کافی و متنوعی از داده ها برای آموزش سیستم های هوش مصنوعی برای دستیابی به عملکرد مورد نیاز است.

نمای کلی تجارت:

شرکت امرون به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه اتوماسیون ،زمینه های کاری طیف گسترده ای را پوشش می‌دهد. از اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی گرفته تا سیستم های اجتماعی از جمله دروازه بلیط خودکار و تهویه برق خورشیدی ،مراقبت‌های بهداشتی .در حال حاضر شرکت امرون در حدود ۱۲۰ کشور و منطقه دارای نمایندگی امرون است و محصولات و خدمات ارائه می‌دهد.

مقالات مرتبط

امرون یک شرکت الکترونیک ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات الکتریکی خودرو، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات خودکارسازی و تجهیزات پزشکی و ابزارهای مراقبت سلامت فعالیت می نماید

یاسکاوا شرکت تجهیزات الکتریکی ژاپنی است، که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات رباتیک، ربات های صنعتی، مکا ترونیک، موتورهای خود مهار ،سوئیچ ها، درایوهای فرکانس متغیر، همچنین ارائه خدمات مهندسی سیستم ها و فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *