نمایندگی آتونیکس


پنل مترها ویا ترمومترها برای اندازه گیری و نمایش کمیت های فیزیکی و الکتریکی مختلف استفاده می‌شود. معمولاً بر روی تابلوها و تجهیزات صنعتی نصب می شوند. ترمومتر دما ،ترمو متر ولتاژ، ترمو متر جریان،ترمومتر توان الکتریکی و ترمو متر وزن از متداول‌ترین نوع ترمومتر های مورد استفاده در صنعت اتوماسیون است.

نمایشگرهای دیجیتال ،نمایش راحت تر را به خصوص در نور کم ارائه داده و وضوح بیشتری را نیز ارائه می دهند.قرائت ها می تواند یکسان بین ترمو متر آنالوگ و ترمو متر دیجیتال باشد .اما در مواردی سیگنال ورودی به طور مداوم تغییر می‌کند که ممکن است پنل متر آنالوگ ترجیح داده می شود. نمایشگرها از نظر امکانات متفاوت هستند. بعضی از نمایشگر ها قابلیت اندازه گیری ولتاژ سه فاز و تکفاز و همچنین نمایش جریان عادی مصرفی سه فاز مدار را دارند. پس باید بسته به نیاز کاری خودتان دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید .

چه نکاتی باید در هنگام خرید نمایشگر رعایت شود


۱- ولتاژ تغذیه نمایشگر
۲ -دقت اندازه گیری جریان
۳-قابلیت اندازه گیری جریان
۴ -شکل ظاهری و نوع نصب
۵ -تعداد نشانگر

نمایندگی آتونیکس بهفردر ایران با چندین هدف اساسی وارد بازار رقابتی در ایران شد .ابتدا اینکه با تنوع محصول در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق توانست برند ها و کمپانی های معتبر را در این زمینه گردهم آورد تا ضریب ایمنی و کاهش هزینه‌های تولید و کیفیت و توسعه صنعت کشور در جلب رضایت مشتری سهمی هر چند کوچک ایفا کند.

نمایندگی آتونیکس– بازرگانی بهفر

با افتخار شرکت بازرگانی بهفربه عنوان نمایندگی آتونیکس ، امرون و یاسکاوا در ایران آماده ی ارائه بهترین محصولات وباکیفیت ترین سنسورهای آتونیکس ، ترموستات آتونیکس، چشم الکترونیک آتونیکس، تایمر اتونیکس، شمارنده آتونیکس، پنل متر آتونیکس و… در سراسر کشور می باشد.

مقالات مرتبط

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *