فروش آتونیکس در ایران

محصولات آتونیکس

فروش آتونیکس در ایران همچون دیگر کشورهای نماینده آتونیکس در جهان، به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات و کاربری های مختلف در صنایع توانسته جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد.

فروش آتونیکس در ایران

شرکت آتونیکس

آتونیکس یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید و صادرات سنسور و کنترلر است که در سال ۱۹۷۷ میلادی توسط آقای پارک هو آن کی در کشور کره جنوبی تاسیس شد.
افزایش ضریب ایمنی، کیفیت تولید کالا و خدمات پس از فروش و همچنین پیشرفت و توسعه صنعت کشور و جلب رضایت مشتری سهم بسزایی است که شرکت آتونیکس آن را جزء اهداف اولیه خود قرار داده است. در حال حاضر شرکت آتونیکس محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا که مجوز نمایندگی آتونیکس را دارا هستند صادر می کند و ایران نیز یکی از این کشورها است؛ به صورتی که فروش آتونیکس در ایران نیز مانند سایر کشورها رونق دارد.

فعالیت آتونیکس در ایران

بیش از یک دهه از فعالیت شرکت آتونیکس در ایران می‌گذرد. این شرکت از مدت زمان حضورش در ایران، محصولاتی با کیفیت و قابل اطمینان را به مشتریانش معرفی کرده است. تنوع محصول شرکت آتونیکس در زمینه ی برق، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق است.

نوآوری های فنی و تحقیقات گسترده در شرکت آتونیکس باعث موفقیت های پی در پی این شرکت شد؛ تا آنجا که توانست استاندارد های جهانی را کسب کند و در تجهیزات فوق دقیق و سیستم های کیفی پیشرفته به کار بندد.

بازرگانی بهفر نماینده رسمی آتونیکس

شرکت بازرگانی بهفر (واقع در لاله زار تهران) به عنوان نماینده رسمی فروش آتونیکس در ایران ، و چند محصول از شرکت های معتبر دنیا همچون امرون و یاسکاوا است که تنها محصولات قابل عرضه شده از شرکت آتونیکس بیش از ۵۰۰ محصول است که برخی از آنها عبارتند از:

انواع منبع تغذیه، کنترلر، شماره انداز، سنسور نوری، پرده نوری، ترموستات، سنسورهای آتونیکس، سنسور القایی،سنسور خازنی،انکودر، انواع رله، درایو، القایی، استوانه ای، انواع شاستی، چراغ هوشمند، شستی ، کنترل حرارت، انواع کلید فرمان، تایمر، بوش باتون و کانکتور است.

مقالات مرتبط

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *