فروش آتونیکس در ایران

جهت خرید سنسور کلیک کنید

 

بازرگانی بهفر نمایندگی فروشگاه آتونیکس لاله زار است. فروش آتونیکس در ایران همچون دیگر کشورهای دارای نماینده آتونیکس در جهان، به دلیل گسترده بودن طیف محصولات آتونیکس و کاربری های مختلف در صنایع توانسته جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. بازرگانی بهفر نمایندگی فروشگاه آتونیکس لاله زار است.

فروش آتونیکس در ایران
#محصولات آتونیکس

بازرگانی بهفر نمایندگی فروشگاه آتونیکس لاله زار چه شرکت‌هایی را در اختیار دارد؟

بازرگانی بهفر چندین سال است که در زمینه فروش تجهیزات صنعتی فعالیت می کند. بازرگانی بهفر می‌تواند تجهیزات گوناگونی که توسط شرکت آتونیکس، امرن و یاسکاوا تولید شده است را در اختیار مشتریان قرار دهد. به عنوان مثال شرکت آتونیکس موفق شده است بیش از 6000 نوع محصول را تولید نماید. سنسور القایی، سنسور خازنی، سنسور فشار، رله شیشه‌ای، رله جامد، دورسنج، چشم الکترونیک، ولت متر، تایمر، کوپلینگ و … نمونه‌های از محصولات تولید شده توسط شرکت آتونیکس می‌باشند. بسیاری از این محصولات در بازرگانی بهفر که نمایندگی فروشگاه آتونیکس لاله زار را بر عهده دارد وجود دارند. همچنین به این دلیل که فروش آتونیکس، امرن و یاسکاوا در ایران از تنوع بالایی برخوردار است و ممکن است برخی از افراد در خرید خود دچار سردرگمی شوند، مشاوره‌هایی را در اختیار مشتریان قرار میدهد تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند و با توجه به نیازی که دارند، محصولاتی با کیفیت خریداری نمایند.

فروش آتونیکس در ایران
#نمایندگی آتونیکس #نمایندگی امرون #نمایندگی یاسکاوا

ــ بازرگانی بهفر نمایندگی آتونیکس:

آتونیکس یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید و صادرات سنسور و کنترلر است که در سال ۱۹۷۷ میلادی توسط آقای پارک هو آن کی در کشور کره جنوبی تاسیس شد.
افزایش ضریب ایمنی، کیفیت تولید کالا و خدمات پس از فروش و همچنین پیشرفت و توسعه صنعت کشور و جلب رضایت مشتری سهم بسزایی است که شرکت آتونیکس آن را جزء اهداف اولیه خود قرار داده است. در حال حاضر شرکت آتونیکس محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا که مجوز نمایندگی آتونیکس را دارا هستند صادر می کند و ایران نیز یکی از این کشورها است؛ به صورتی که فروش آتونیکس در ایران نیز مانند سایر کشورها رونق دارد.

 همچنین آتونیکس یکی از شرکت‌ها و برند های معروف است که در زمینه تولید انواع سنسور، کنترلر، تایمر، پنل متر و … فعالیت می‌کند. این شرکت حدود 51 سال قبل، در کشور کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد. از فروش آتونیکس در ایران بیش از یک دهه می‌گذرد و شرکت آتونیکس توانسته محصولاتی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب وارد بازار ایران کند. در ابتدا کارکنانی که در این شرکت مشغول به فعالیت بودند، بسیار محدود بود اما با گذشت زمان، شرکت آتونیکس در کشورهای بسیاری مشغول به فعالیت شد و نمایندگی‌هایی را به وجود آورد به گونه‌ای که در سال 2013 تعداد کارکنان به 930 نفر در سراسر جهان رسید و این رقم هم اکنون چندین برابر شده است.

بازرگانی بهفر، نمایندگی فروش آتونیکس در ایران را بر عهده دارد و می‌تواند محصولات آتونیکس را در کوتاه‌ترین زمان به دست مصرف کنندگان برساند و افراد را در جهت بهترین انتخاب، راهنمایی کند.

ــ بازرگانی بهفر نمایندگی امرن:

در سال 1933، پایه گذاری شرکت امرن توسط شخصی به نام کازوما تاتیسی صورت گرفت. در ابتدا، کارکنان کمی در این شرکت مشغول به فعالیت بودند اما به تدریح با توسعه‌ی کمپانی امرن، تعداد کارمندان نیز افزایش پیدا کرد. با گذشت زمان در کشورهای گوناگون از محصولات شرکت امرن به دلیل کیفیت و دقت بالایی که داشتند، استقبال شد و شرکت امرن به این منظور که بتواند محصولات خود را با مشکل کمتری و سریع‌تر به دست مصرف کنندگان برساند، نمایندگی‌هایی را در سرتاسر جهان به وجود آورد. بازرگانی بهفر نمایندگی فروشگاه آتونیکس لاله زار را در اختیار دارد و می‌تواند محصولات متنوع و گوناگونی از جمله: انواع منبع تغذیه، پی ال سی، مینی پی ال سی، اچ ام آی، اینورتر، انکودر کالرمارک، چشم الکترونیک، موشن کنترلر، فشار سنج، گام شمار، دستگاه تست قند خون و بسیاری دیگر از محصولات را در اختیار افراد قرار دهد.

ــ بازرگانی بهفر نمایندگی یاسکاوا:

از دیگر شرکت‌هایی که با تولید محصولات باکیفیت توانسته سهم زیادی در برطرف نمودن نیاز مصرف کنندگان داشته باشد، شرکت یاسکاوا است. این شرکت محصولات گوناگونی را تولید و سپس به بازار عرضه می کند. از جمله: سرورهایی که علاوه بر دقت بالایی که دارند، از قابلیت کنترل تک محور و چند محور برخوردار هستند و می‌توانند در به حرکت در آوردن ماشین آلاتی که در صنعت استفاده می‌شوند، موثر باشند. از دیگر محصولاتی که توسط شرکت یاسکاوا تولید می‌شود، می توان به موتورهای الکتریک اشاره کرد که در صنعت به منظور کنترل نمودن سرعت به کار گرفته می‌شوند. کنترلرهای ماشین از دیگر محصولات با کیفیت این شرکت می‌باشند. شرکت یاسکاوا به این دلیل که بتواند در زمینه فروش موفق‌تر باشد و رضایت مشتریان را کسب نماید، تصمیم گرفت در سر تا سر جهان نمایندگی‌هایی را به وجود آورد و بازرگانی بهفر یکی از این نمایندگی‌های فروشگاه آتونیکس لاله زار  محسوب می شود که می‌تواند مصرف کنندگان را در خرید انواع اینورتر، درایو پله برقی، سوکت و محصولات متنوع دیگر راهنمایی کند.

فعالیت آتونیکس در ایران

بیش از یک دهه از فعالیت شرکت آتونیکس در ایران می‌گذرد. این شرکت از مدت زمان حضورش در ایران، محصولاتی با کیفیت و قابل اطمینان را به مشتریانش معرفی کرده است. تنوع محصول شرکت آتونیکس در زمینه ی برق، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق است.

نوآوری های فنی و تحقیقات گسترده در شرکت آتونیکس باعث موفقیت های پی در پی این شرکت شد؛ تا آنجا که توانست استاندارد های جهانی را کسب کند و در تجهیزات فوق دقیق و سیستم های کیفی پیشرفته به کار بندد.

بازرگانی بهفر نماینده رسمی فروشگاه آتونیکس لاله زار

شرکت بازرگانی بهفر (واقع در لاله زار تهران) به عنوان نماینده رسمی فروش آتونیکس در ایران، و چند محصول از شرکت های معتبر دنیا همچون امرون و یاسکاوا است که تنها محصولات قابل عرضه شده از شرکت آتونیکس بیش از ۵۰۰ محصول است که برخی از آنها عبارتند از:

انواع منبع تغذیه، کنترلر، شماره انداز، سنسور نوری، پرده نوری، ترموستات، سنسورهای آتونیکس، سنسور القایی،سنسور خازنی،انکودر، انواع رله، درایو، القایی، استوانه ای، انواع شاستی، چراغ هوشمند، شستی ، کنترل حرارت، انواع کلید فرمان، تایمر، بوش باتون و کانکتور است.

فروش آتونیکس در ایران

شرکت آتونیکس (Autonics)، توانسته محصولاتی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب وارد بازار ایران کند. این شرکت در تولید محصولات، رعایت استانداردهای جهانی را در اولویت قرار داده است و همین عامل در فروش آتونیکس در ایران و دیگر کشورها تاثیر بسزایی داشته است. همانطور که گفته شد، فروش آتونیکس در ایران از تنوع زیادی برخوردار است و شاید به همین دلیل فروش آتونیکس در ایران با استقبال زیادی رو به رو بوده است. در ادامه با برخی از محصولاتی که توسط شرکت آتونیکس به تولید می‌رسند، آشنا خواهید شد همچنین به شما گفته خواهد شد که هر یک از محصولات معرفی شده از چه ویژگی‌هایی برخوردار هستند که سبب افزایش فروش آتونیکس در ایران شده است.

برخی از محصولات شرکت فروشگاه آتونیکس لاله زار

شرکت آتونیکس (Autonics)، توانسته محصولاتی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب وارد بازار ایران کند. این شرکت در تولید محصولات، رعایت استانداردهای جهانی را در اولویت قرار داده است و همین عامل در فروش آتونیکس در ایران و دیگر کشورها تاثیر بسزایی داشته است. همانطور که گفته شد، فروش آتونیکس در ایران از تنوع زیادی برخوردار است و شاید به همین دلیل فروش آتونیکس در ایران با استقبال زیادی رو به رو بوده است. در ادامه با برخی از محصولاتی که توسط شرکت آتونیکس به تولید می‌رسند، آشنا خواهید شد همچنین به شما گفته خواهد شد که هر یک از محصولات معرفی شده از چه ویژگی‌هایی برخوردار هستند که سبب افزایش فروش آتونیکس در ایران شده است.

ــ سنسور آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران

سنسورها یکی از مهم‌ترین محصولات تولید شده توسط شرکت آتونیکس محسوب می‌شوند و باعث افزایش فروش آتونیکس در ایران شده‌اند. با استفاده از سنسور می توان کمیت‌هایی که به صورت فیزیکی هستند را به کمیت‌های الکتریکی پیوسته یا غیر پیوسته تبدیل کرد. سنسورها در مواقع گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به این دلیل که از ویژگی اتصال به دستگاه‌هایی مانند PLC برخوردار هستند، نمی توان اهمیت آن‌ها را در دستگاه‌های کنترل اتوماتیک نادیده گرفت.

همانطور که گفته شد، سنسورها کاربردهای گوناگونی دارند به عنوان مثال: می توان از آنها برای سنجش سرعت و یا فاصله‌ای که بین قطعه‌ها وجود دارد، استفاده کرد. همچنین هنگامی که قصد داشته باشیم سطح مخازن را اندازه گیری کنیم یا ورق‌هایی که از پارگی برخوردار هستند را تشخیص دهیم، می توان از سنسورها کمک گرفت.

سنسورهای آتونیکس را می توان به انواع گوناگونی از جمله سنسورهای تماسی، ولتاژی، خازنی، حرارتی، مغناطیسی، دما، شیمیایی، جریان، ولتاژ، صاعقه گیر، ترموکوپل و … تقسیم کرد. البته دقت داشته باشید که برخی از سنسورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که باید با محیط و یا اشیاء تماس داشته باشند که به سنسورهای تماسی معروف هستند و برخی دیگر از سنسورها نیاز به هیچ گونه تماسی ندارند که به آن‌ها سنسورهای غیر تماسی گفته میشود.

سنسورهای تماسی از عمر کم برخوردار هستند اما می‌توانند هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهند. از ویژگی‌های سنسورهای غیر تماسی می‌توان به عملکرد خوب در شرایط نامناسب اشاره کرد. در ادامه به برخی از انواع سنسورهای آتونیکس اشاره شده است.

ــ سنسور دنده عقب آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

سنسورهای دنده عقب و یا سنسور‌های پارک، هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرند که بخواهیم موانعی که در پشت خودرو قرار گرفته است را تشخیص دهیم. اگر بخواهیم تعریفی دقیق‌تر برای سنسور دنده عقب ارائه دهیم، باید گفت: این نوع از سنسورها از این قابلیت برخوردار هستند که فاصله‌ی بین خودرو و موانع را تشخیص دهند و با هشدار، مانع برخورد خودرو با موانع شوند. در یک تقسیم بندی کلی سنسورهای دنده عقب را می توان در دو گروه آلتراسونیک و دنده عقب الکترومغناطیسی قرار داد.

در بیشتر خودروها از سنسورهای دنده عقب آلتراسونیک استفاده می‌شود. این نوع از سنسورهای دنده عقب، از قیمت پایینی برخوردار هستند و می‌توانند هنگامی که ماشین توقف کرده است، عملکرد داشته باشند.

سنسورهای دنده عقب الکترومغناطیسی نسبت به سنسورهای آلتراسونیک از این قابلیت برخوردار هستند که بتوانند به کنترل فضای بیشتری بپردازند به همین دلیل قیمت بالاتری دارند.

ــ سنسور مغناطیسی آتونیکس:

به سنسورهای مغناطیسی، سنسورهای آهنربا یا جک نیز گفته می‌شود. این نوع از سنسورها را می توان در گروه سنسورهای مجاورتی قرار داد. در اطراف آهنربای دائم یا الکتریکی، میدان مغناطیسی وجود دارد و سنسورهای مغناطیسی از این قابلیت برخوردار هستند که به این میدان‌های مغناطیسی واکنش نشان دهند. هنگامی که قصد داشته باشیم شرایط قطعات بدون تماس را تشخیص دهیم، می توان از این نوع محصولات استفاده کرد.

ــ سنسور تشخیص رنگ آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

برای تشخیص رنگ، راه حل‌های گوناگونی وجود دارد به عنوان مثال در برخی موارد می‌توان به منظور تشخیص رنگ، از پردازش تصویر استفاده کرد اما گاهی اوقات استفاده کردن از سیستم‌هایی که دارای سیستم تشخیص رنگ هستند، می‌تواند موثر باشد.

به آن دسته از سنسورهای نورانی که باعث می‌شوند بتوانیم رنگ‌هایی که در محیط هستند را تشخیص دهیم، سنسور تشخیص رنگ گفته می‌شود. در صنعت از این سنسور استفاده‌های زیادی می‌شود. به عنوان مثال در کارخانه پارچه بافی یا به هنگام بسته بندی چای نمی توان اهمیت آن را انکار کرد. با توجه به اینکه چه فعالیتی قرار است صورت گیرد، می توان از انواع گوناگون سنسور تشخیص رنگ استفاده کرد. به عنوان مثال در برخی موارد استفاده از سنسورهایی توصیه میشود که می‌توانند سه رنگ اصلی یعنی رنگ‌های قرمز، زرد و آبی را تشخیص دهند. همچنین در برخی موارد می توان از سنسورهای RGB استفاده کرد. این نوع از سنسور تشخیص رنگ از این قابلیت برخوردار است که بتواند رنگ‌های گوناگون و بیشتری را تشخیص دهد.

ــ سنسور صاعقه گیر:

سنسورهای صاعقه‌گیر باعث می‌شوند که بتوانیم از سیستم‌ها و یا افراد در برابر صاعقه محافظت نماییم. یکی از قابلیت‌هایی که سنسورهای صاعقه‌گیر دارند این است که می‌توانند جریان صاعقه را دریافت نمایند و سپس آن را به زمین منتقل نمایند.

سنسور صاعقه گیر به طور کلی به دو نوع فعال و غیرفعال تقسیم می‌شود. صاعقه‌گیرهایی که از نوع فعال هستند در مقایسه با صاعقه گیرهای غیرفعال، هزینه بالاتری دارند.این سنسور میتوانید از فروشگاه آتونیکس لاله زار نمایندگی بهفر تهیه کنید.

ــ چشم الکترونیک آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

چشم الکترونیک، نور و یا آن دسته از متغیرهایی که مربوط به نور می‌شوند را به سیگنال‌های الکترونیکی تقسیم می کند. این نوع از محصولات را می توان در گروه ردیاب‌های الکترونیکی قرار داد. همانطور که گفته شد فروش آتونیکس در ایران از تنوع زیادی برخوردار است. چشم الکترونیک آتونیکس در یک تقسیم بندی کلی به سه نوع یک طرفه، دو طرفه و رفلکتوری تقسیم می‌شود که هر یک، زیر مجموعه‌هایی را در بر می‌گیرند. انواع گوناگون چشم الکترونیک در تنوع فروش آتونیکس در ایران نقش زیادی داشته است.

ــ ترموستات آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

ترموستات را می‌توان در گروه کنترل کننده‌های الکتریکی خودکار قرار داد. ترموستات از این قابلیت برخوردار است که دما را با استفاده از سنسورهای متنوع، مورد اندازه گیری قرار دهد. تاین نوع از محصولات آتونیکس را می‌توان به انواع گوناگونی تقسیم کرد. به عنوان مثال زمانی که قصد داشته باشیم این تقسیم بندی را بر اساس فصل سال انجام دهیم، می‌توان ترموستات را به دو نوع زمستانی و تابستانی تقسیم کرد و یا هنگامی که عملکرد ترموستات مدنظر باشد، می‌توان دو نوع قطعی و وصلی را متصور شد.

ــ استپ موتور آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

استپ موتور که با نام موتور پله‌ای نیز شناخته می‌شود، یک موتور براشلس الکتریکی DC می‌باشد و از این قابلیت برخوردار است که یک دوره کامل را به پله یا استپ مساوی تقسیم نماید. حال ممکن است این سوال در ذهن شما به وجود آید که استپ به چه معناست؟ استپ به هر یک از چرخش‌هایی گفته می‌شود که صورت می‌گیرند و زمانی که این چرخش‌ها به یک تعداد مشخص برسند، گفته می‌شود یک دور به وجود آمده است.  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که استپ موتورهای آتونیکس دارد این است که دقیق هستند. از استپ موتور آتونیکس استفاده‌های گوناگونی می‌شود به عنوان مثال: میتوان آن‌ها را در پرینترهای سه بعدی، اسکنر و یا پلاترها به کار برد. همچنین در صنعت خودروسازی نمیتوان اهمیت استپ موتور آتونیکس را نادیده گرفت زیرا به تعادل و کنترل نمودن دور موتور کمک می‌کنند. استپ موتور به سه نوع تقسیم می‌شود. برخی از استپ موتورها با مغناطیس دائم و برخی با مقاومت مغناطیسی متغیر هستند. همچنین یک نوع دیگر از استپ موتورها، سنکرون هیبرید است.

استپ موتورها مزایای گوناگونی دارند به عنوان مثال از یک طراحی ساده برخوردار هستند و زمانی که به صورت ناگهانی متوقف می‌شوند، صدمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌شود. همچنین راه انداری نمودن آن‌ها با هزینه کمی انجام می‌گیرد.

ــ تایمرآتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

تایمر یا زمان سنج، وظیفه‌ی کنترل نمودن زمان را بر عهده دارد. تایمرها در مدارهای کنترل به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع از محصولات، مصرف انرژی را کاهش می‌دهند به همین دلیل استقبال زیادی در بازار از آن‌ها شده است. اگر بخواهیم تایمرهای آتونیکس را تقسیم بندی کنیم، میتوان آن‌ها را به دو گروه تایمرهای دیجیتال و تایمرهای آنالوگ تقسیم بندی کرد. همچنین در صنعت میتوان انواع دیگری از تایمرها را معرفی کرد از جمله: تایمرهای 24 ساعته، هفتگی، سالیانه و … .

تایمرها در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان مثال در صنایع بسته بندی و یا صنایع غذایی نمیتوان اهمیت آن‌ها را نادیده گرفت. همچنین افرادی که صاحب آشپزخانه‌های صنعتی هستند، نیاز است که از تایمر استفاده کنند. هنگامی که قصد خرید تایمر را داشته باشید باید به موارد گوناگونی توجه کنید از جمله اینکه تایمر از چه ابعادی برخوردار می‌باشد و یا ولتاژ تغذیه و محدوده رنج زمانی آن به چه صورت است.

ــ پنل مترآتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

پنل مترها از دیگر محصولات تولید شده توسط شرکت آتونیکس محسوب می‌شوند. پنل مترها را میتوان به انواع گوناگونی تقسیم کرد به عنوان مثال ترمومتر زمان، ترمومتر توان الکتریکی، ترمومتر وزن و …

هنگامی که قصد خرید پنل متر را دارید باید به چند نکته توجه داشته باشید از جمله اینکه تا چه میزان در اندازه گیری جریان می‌تواند دقت داشته باشد و یا اینکه پنل متر از چه تعداد نشانگر برخوردار می‌باشد. این محصول در فروشگاه آتونیکس لاله زار موجود است.

ــ انکودر آتونیکس:

فروش آتونیکس در ایران
#فروش آتونیکس در ایران

به حسگری که هنگام متصل شدن به محور چرخ دنده و یا موتور، می‌تواند میزان چرخش را مورد اندازه گیری قرار دهد، انکودر گفته می‌شود. انکودرها به انواع گوناگونی از جمله: انکودرهای افزایشی، نسبی، مطلق و یا سیمی تقسیم می‌شوند. هنگامی که قصد داشته باشیم سرعت الکتروموتور را اندازه گیری نماییم، میتوان از انکودرها بهره گرفت. از دیگر کاربردهایی که انکودرها دارند میتوان به اندازه گیری و کنترل نمودن موقعیت اشاره کرد.

ــ کوپلینگ آتونیکس:

فروشگاه آتونیکس لاله زار
#فروش آتونیکس در ایران

کوپلینگ‌ها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که قصد انتقال توان را داشته باشیم در این صورت میتوان برای متصل نمودن شافت‌ها از کوپلینگ کمک گرفت. بر اساس این تعریف، میتوان گفت: کوپلینگ‌ها به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار هستند که قطعات دوّار را به یکدیگر متصل می‌کنند. به طور کلی کوپلینگ‌ها را میتوان به دو نوع صلب و انعطاف پذیر تقسیم کرد که هر یک زیر مجموعه‌هایی را در بر می‌گیرند.

ــ شمارنده آتونیکس:

فروشگاه آتونیکس لاله زار
#فروش آتونیکس در ایران

هنگامی که بخواهیم دفعاتی که یک رویداد و یا فرایند اتفاق افتاده است را بشماریم، میتوان از شمارنده آتونیکس استفاده کرد. شمارنده با نام کانتر نیز شناخته می‌شود. شمارنده‌ها را میتوان به طور کلی در دو گروه پیش تنظیم و یا جمع کننده قرار داد. شمارنده‌هایی که از نوع پیش تنظیم هستند، اجزایی مانند: منبع تغذیه، بخش تنظیم، ورودی شمارنده، بخش شمارشگر و نمایش ، بخش خروجی و مقایسه SV با PV را در بر می‌گیرند. اما آن دسته از شمارنده‌هایی که از نوع جمع کننده هستند، اجزای کمتری از جمله: منبع تغذیه، قسمت نمایش و شمارشگر و ورودی شمارنده را در بر می‌گیرند. شمارنده‌ها در صنعت به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان مثال در صنعت تولید، برای اینکه بتوانند بسته‌هایی که از بسته بندی برخوردار هستند را بشمارند، از شمارنده کمک گرفته می‌شود.

سخن آخر:

بازرگانی بهفر در تهران ــ لاله زار جنوبی ــ پاساژ صنعت ــ طبقه همکف پلاک 11 قرار گرفته است. افراد می‌توانند جهت مشاوره و یا خرید غیرحضوری با شماره‌های 02133912033 ؛ 02133912044 و یا شماره همراه 09126040600 تماس بگیرند.

مقالات مرتبط

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *