تایمر آبیاری در بازار و انواع آن

فروش آتونیکس


تایمر

انواع تایمر آبیاری دربازار با دو برند معروف، تایمرهای هوشمند و اتوماتیک را طراحی و به بازار عرضه کرده‌اند. برند آکوا و برند اوربیت، دو مورد از معروف ترین انواع تایمرهای آبیاری خانگی هستند. در قسمت زیر با این برندها بیشتر آشنا می شوید:

نمایندگی آتونیکس

برند آکوا: 

یکی از معروفترین برندهای تولید کننده تایمر آبیاری در بازار، برند آکوا است. کیفیت این محصولات بسیار بالا است و سایر محصولات مرتبط با آبیاری را نیز به بازار ارائه داده است. برند آکوا در کشور تایوان فعالیت دارد. اگر نامی از برند “آکوا گاردن” شنیده اید، یکی از شاخه های آن محسوب می شود که محصولات باغبانی را حمایت می کند.

 برند اوربیت: 

دومین برند معتبر در حوزه محصولات آبیاری و باغبانی، تایمر با برند اوربیت است. تایمر آبیاری در بازار برند اوربیت یکی از معروف ترین برندهای تایمر آبیاری شناخته شده در سراسر جهان است. بسیاری از مشتریان از این تایمر برای آبیاری گل ها و گیاهان در مزرعه خود استفاده می کنند.

برند راشیو:

بزرگترین برند تولید کننده آمریکایی که محصولات تایمر آبیاری هوشمند را طراحی کرده است، برند راشیو نام دارد. این شرکت در ایالت کلرادو قرار گرفته است.

برند بهکو:

برند بهکو، یک برند ایرانی است که محصولات باغبانی آبیاری و محصولات مرتبط با این حوزه را برای مصرف کنندگان تولید می‌کند. محصولات این برند قابل رقابت با نمونه‌ های خارجی می باشد.

برند رین برد: 

این برند مربوط به کشور چین است.

برند هانتر: 

یکی از جدیدترین برندهای تولید کننده انواع تایمر آبیاری در بازار با دو برند معروف، تایمرهای هوشمند و اتوماتیک را طراحی و به بازار عرضه کرده‌اند.و محصولات باغبانی، برنده هانتر است. این محصولات به نوعی به محصولات آکوا وابسته هستند و در کشور تایوان تولید می‌شوند.

نمایندگی آتونیکس– بازرگانی بهفر

با افتخار شرکت بازرگانی بهفربه عنوان نمایندگی آتونیکس، امرون و یاسکاوا در ایران آماده ارائه بهترین محصولات و با کیفیت ترین محصولات از جمله  سنسورهای آتونیکس ، ترموستات آتونیکس، چشم الکترونیک آتونیکس، تایمر اتونیکس، شمارنده آتونیکس، پنل متر آتونیکس و… در سراسر کشور می باشد.

مقالات مرتبط

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *